Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy végződött az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy végződött az első tinikori "nagy szerelmetek"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég rosszul nem tudtam a sráccal szakitani mert sajnáltam meg fenyegetett hogy öngyilkos lesz aztán nagy nehezen sikerült elválnunk végleg. Azóta kerüljük egymást de szerintem sem ö sem én nem fogjuk tudni utálni vagy haragudni egymásra ugy igazán szeretem mint embert és mindig is szeretni fogom de szerelem már kimult végleg.
2012. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szakítással, de szerintem senkié sem tart örökké...legalábbis nem az 1.
2012. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Agyvérzést kapott, egy jó darabig (2-3 hónap) bírtam (még szerettem), aztán azért lassan elhidegültem. Azóta nem beszélünk.


18/F

2012. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Másfél év után megcsalt az egyik barátnőmmel (kitudja még mikor meg kivel...) annyit tepert utánam, hogy aztán visszafogadtam, fél év után szünetet kért (még ő kér szünetet) 1 hét helyett már több hónapja tartott, aztán elegem lett.
2012. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az első nagy szerelmem elhagyott, egy nagyon jónak hitt barátnőmmel jött össze, aki mellesleg az unokatesóm csaja volt és jóval idősebb az első pasimnál. Szóval szívás.
2012. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy csúnya szakítással, egy helyre jártunk suliba, ott ismerkedtünk meg. Nagyon nehéz volt utána. De azt hiszem jól döntöttem, hogy szakítottam vele, most talán ő is boldog, és én sem szenvedek mellette.

23/N

2012. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na nálunk én voltam a köcsög. 2 hónap utàn ott hagytam másért. Rá egy évre megint együtt voltunk két hónapig és megint ott hagytam másért. Most visszakaptam, 3 év után ott hagytak másért.
2012. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem is volt olyan, asszem nem is lesz 21L
2012. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még Sehogy...De ha eddig jellemezni kéne ezt mondanám:"Sok Idő és Ádáz küzdelem árán Bölcsebb Bátrabb lettem....De a Célom még mindig nem bírtam elérni"...és 9.Hónapja tart már eme állapot
2012. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen most már nem is lesz. 25F
2012. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!