Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tart "elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart "elfelejteni" valakit?

Figyelt kérdés

7 hónapja ért véget a kapcsolatom,ennyi idő alatt sem tudtam "elfelejteni" a volt páromat,pedig azt hittem ha eltelik egy kis idő akkor jobb lesz,de egyáltalán nem :/

Kinél mennyi,ideig tartott "elfelejeteni" az exét?


2012. máj. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy elhatározott, ha állandoan rágondolsz vagy talákozol vele akkor még több idö foglald le magad keress valami hobbit csinálj programot és ne agyalj rajta hidd el menni fog
2012. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az attól is függ hogy mennyi ideig voltatok együtt meg hogy mennyire volt nagy szerelem köztetek..
2012. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit durva lesz, de én kb. másfél évig nem tudtam egy féléves kapcsolatot, még pár éve. Megjegyzem; az első komolyabb volt, de nem volt akkor sem hosszú. A kötődés nagyon megváltoztatja az embert, főleg ha sűrűn találkoz(ta)tok.
2012. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfelejteni soha nem fogod, de nem is kell. Egy idő után átértékelődik benned a kapcsolat, belátod és megérted, miért kellett véget érnie..stb. és az egész egy tapasztalat, emlék marad. Nekem hogy így érezzek, kellett úgy 1 év, de még most is sokszor eszembe jut.
2012. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
változó. Én most 28 éves vagyok ,és 16 évesen járni akartam egy csajjal akibe beleszerettem első látásra meg ő is belém. még most is nyomasztó érzés ha eszembe jut (minden nap). Pedig nem is jártunk egy napot se. sajnos komolytalan és béna voltam. azóta már van gyermeke is. majd ha elfelejtettem írok.
2012. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19 vagyok 3 éve játszódott le ugyan az ami az előttem válaszolóval, és minden nap eszembe jut:D. De ettől még lett kapcsolatom, szerintem egyszerű nosztalgia. Persze 7 hónap után nem ezen a véleményen voltam. :D
2012. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt, és mennyire volt komoly kapcsolat? Szeretted teljes szívedből? Miért lett vége?

Sok minden meghatározhatja, hogy hogyan viszonyulsz egy előző kapcsolatodhoz...

Elfelejteni nem fogod soha. De hogy ne vágyakozz már utána, vagy tudd lezárni magadban, az lehetséges.

Én annyit mondok neked, hogy ez rajtad is múlik. Ha folyton csak rá gondolsz, és begubózol, és nem foglalkozol mással, és mindig keresed a társaságát, nem fog csillapodni benned a vágy iránta... Akkor nem lesz könnyebb.

Nyiss új dolgok felé, hagyd elmenni őt, ne rágódj rajta!


Egyébként én 20 éves koromban voltam együtt életem első igazi szerelmével, 1 teljes évem ráment a kapcsolatra, hol együtt voltunk, hol külön, majd több hónapnyi szenvedés és vágyódás után egy új kapcsolat vetett neki véget... Vagyis mikor megismertem az utána levő páromat, és vele összejöttem, 2 évig voltunk együtt, és úgy sikerült magamat teljesen túltennem az előzőn.

Ezzel a fiúval is (mint írtam 2 év után) vége lett, s újabb pár hetes/hónapos siránkozás után megismertem valakit, aki újra értelmet adott a hétköznapjaimnak.


Lehet, ostoba dolog, de úgy gondolom, hogy végérvényesen csak akkor fogod tudni lezárni, ha találkozol valaki mással, aki elfeledteti veled őt.

De addig is, míg ez nem következik be, próbálj más dolgokra koncentrálni, és találni más dolgokat, amik lekötik a figyelmed.

(Egyébként kérdésedre válaszolva volt, akit 1 évig "sirattam", volt akit csak 4 hónapig, és olyan is, akit sose tudtam teljesen elfelejteni.)


25/L

2012. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szóló lánnyal. Én 26 vagyok, túl vagyok már pár szerelmen, kisebbeken-nagyobbakon. Minden szerelmem elvesztését meggyászoltam, volt, akit pár hétig, volt, akit kb. 2-3-6 hónapig. Őket el tudtam felejteni úgymond, komolyabb sérülés nélkül. Volt viszont egy nagy szerelmem (az eddigi legnagyobb), akit soha nem fogok tudni elfelejteni, ő mindig bennem fog élni. Ez most ijesztően hathat rád, de nem az. Egyszerűen arról van szó, hogy olyan mély nyomot hagyott bennem, olyan elemi erővel formált át, olyan élményeket, tapasztalatokat szereztem általa, ami örökre meg fogja határozni az identitásom, a személyiségem, a jövőbeli párkapcsolataimhoz való hozzáállásomat. De ez nem baj, sőt! Nagyon is jó, mert most mát tudom, hogy kit keresek (keressek) és ha nem történik meg, nem válok azzá, aki most vagyok. Több lettem ez által a szerelem által. És ami a lényeg: már csak néha fáj egy kicsit, inkább nosztalgia szintjén. (1 éve lett vége, az első hónapokban a poklok-poklát jártam) Nem tudom, mennyire volt érthető. Majd te is megtapasztalod.


26 N

2012. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dallass válasza:
Elfelejteni soha nem fogod, ahhoz hogy elfelejtsd, ki kell töröld az emlékeidet, ami persze lehetetlen. Ha van valaki akit szeretsz/szerettél akkor bizony egy része örökre veled marad, bármi emlékeztethet majd rá például egy zene szám is, de talán ez így nem is baj. De nyugi, idővel sikerül majd túltenned rajta magad.
2019. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!