Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vagy van valakinek külföldi barátnője?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kéne fogni egy külföldi csajt Facen és talán ki is mehetnék hozzá végleg azt talán tudnék ott valami melot magamnak. Lehetséges ez? De egy baj van nem tok nyelvet max a google forditot használnám. 24F
2012. máj. 16. 12:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Miért ne nézzem az érdekeket, mindenki azt nézi. Nyilván úgy se mondanám el neki. Aztán lehet fülig szerelmes volnék belé ki tudja. De ahogy elnézem semmi értelmes válasz nem jön. Vagy tapasztalat.
2012. máj. 16. 15:10
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vetted volna észre csak is értelmes válaszokat kapsz.Csak te nem vagy értelmes!
2012. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló jól mondja pajtás :P
2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őőő, nekem a feleségem külföldi (kenyai) egy időben persze a barátnőm volt, mielőtt összeházasodtunk. Szóval a kérdésedre válaszolva, igen van.

Az ötletedhez csak annyit, hogy No Comment

2012. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kenyai feleséghez aztán végképp no comment!
2013. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha szabad kérdeznem, mi abban a No Comment, hogy az egyetemi éveim alatt megismerkedtem egy Budapesten tanuló lánnyal, aki kedves, értelmes, művelt, hűséges hozzám, gyönyörű, szült nekem egy csodás kislányt és annyira szeret, hogy Értem ott hagyta a Szülőhazáját?
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!