Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez hogy a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy a barátnője vagyok és sz*rik rám?

Figyelt kérdés
Mindent megtett azért hogy járjak vele 3 hónapig udvarolt és szép lassan megszerettem. 1 hónapja járunk, de fele ennyiszer nem hív, nem törődik igazából velem, van olyan nap h nem is beszélünk, mert messze vagyunk hét közbe egymástól. De ez nekem nem megy mondtam neki, de nem nagyon érdekelte. Hiányzik az, hogy hiányozzak neki. Vagy ez már ennyire magától érthető hogy vele vagyok? mivel tudnám elérni azt hogy keressen?
2012. máj. 16. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 eset lehetséges.


Vagy még mindig nem adtad oda magad,és azért ilyen,

vagypedig már megkapott,és azért....

2012. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem volt még szex.. na de ezért???
2012. máj. 16. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
flörtölj más pasikkal, járj el bulizni nélküle. abban a három hónapban azért volt úgy oda érted, mert kihívást jelentettél neki. mutasd meg neki, hogy még mindig küzdenie kell éred, ne vegye természetesnek, hogy vagy neki.
2012. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék visszakérdezni,főlegnem magánjellegű témákban..


Viszont az igazság az,hogy 4 hónap után azért már lassan itt lenne az ideje valami másnak is,mint a sétálgatás,meg a beszélgetés..

Nem tudom hány évesek vagytok,éppen ezért nem vonok le messzemenő következtetéseket:-)

2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyunk együtt, előtte csak találkozgattunk. orális szex volt már, és látom h ő akarná, de én még várni szeretnék vele. amúgy én 20 ő 21 éves
2012. máj. 16. 16:10
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben...-ha két napig nem keres,dobnám.

Mert az mitjelent?

Túlságosan is el van foglalva valami mással..

2012. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet az lesz a vége de megszerettem :/ mert ez igy nem normális, tegnap is irt két szót ma semmit se....
2012. máj. 16. 16:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Nos...remélem a te pasid ritka kivétel,de a 20 év körüli "kisfiúk" még csak szárnypróbálgatásokat tesznek...

A lányokat is 2 csoportra osztják:

1,akinél sokat kell dumálni,

2,akinél nem...


Mégegyszer tisztelet a kivételnek!

2012. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
lehet hogy már nem érdekled és más lányokal van vagy az is lehet hogy másik barátnöje van én a helyedbe dobnám
2012. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy vizsgaidőszak van, és lehet, hogy nem valami bölcsészkarra jár, hanem a belét is kitanulja? És akkor a kb egy hónap is stimmel. Tehát csak akkor dobd, ha fent leírtak egyike sem áll fent, és biztosan dobni akarod.
2012. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!