Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez hogy a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy a barátnője vagyok és sz*rik rám?

Figyelt kérdés
Mindent megtett azért hogy járjak vele 3 hónapig udvarolt és szép lassan megszerettem. 1 hónapja járunk, de fele ennyiszer nem hív, nem törődik igazából velem, van olyan nap h nem is beszélünk, mert messze vagyunk hét közbe egymástól. De ez nekem nem megy mondtam neki, de nem nagyon érdekelte. Hiányzik az, hogy hiányozzak neki. Vagy ez már ennyire magától érthető hogy vele vagyok? mivel tudnám elérni azt hogy keressen?
2012. máj. 16. 15:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de sokat tanul, de nehogy már annyi ideje ne legyen h irjon v hivjon....
2012. máj. 16. 17:54
 12/13 anonim ***** válasza:

nem kell minden nap beszélni mert akkor nem lesznek olyan varázslatosak a találkozások :D Én így gondolom. Másrészt meg több lesz a téma

f18

2012. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sima szeretkezés nem volt de azért lesz0ptad. Ez mindent megmagyaráz. Ezek után én se vennélek nőszámba, csak guminőpótléknak.
2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!