Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Kellenek a barátaim!

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza, a barátom haza kísért és persze közben beszélgettünk. Én ma szalonnasütésen voltam a barátaimmal. 3-an voltunk lányok (ebből egyik a velem egy idős tesóm), de még ez is elég ritka, mert nekem szinte csak fiú barátaim vannak. Szal vagy egyedül vagyok a srácokkal v + még tesóm is néha jön.

A barátom, akit nagyon szeretek, most kinyögte, h az anyuját zavarja, h én fiúkkal lógok (kis korom óta szinte csak fiúkkal szoktam találkozni) Ált. volt osztálytársak, nagyon jó fejek, nagyon jó kis csapat. kb ilyenkor 10-en vagyunk, és nagyon jól elhülyülünk, de ennyi!! Szal a barátom anyja, azt javasolta a barátomnak, hha én elmegyek a barátaimmal, legyen az jelenlegi v volt oszttárs, menjen ő is, szedjen fel vlmi kis csajt, barátkozzon csak lányokkal! Annyira ledöbbentem, h az hihetetlen!! A barátom is tudja, h én fiúkkal érzem jól magam, nem szeretem a lányok nyavajgását, nyávogását hallgatni. Nem vagyok annyira fiús, szal azt ne higgyétek, csak simán normális!! Engem nem érdekel, h ki kit húzott meg, és ki kit kivel csalt meg, meg, h hogy fessem a körmöm, meg mikor menjek fodrászhoz..stb Sportolni szeretek, természetbe járni, nem discoba,néha iszok a szalonnasütés alkalmával, meg így ünneplés (szülinap, névnap stb) alkalmával.

Na erre a barátom rátett még egy lapáttal, és megjegyezte, h én is az anyum véleményén vagyok! Erre én, h igen?? akk nem leszünk így jóban!! Ő persze próbálta menteni a helyzetet, h én nem mondtam , h ne barátkozz velük, de szerintem igaza van anyumnak!! :O????????? Kb, mintha kést szúrtak volna belém.. Annyira rosszul esett, pedig számolnia kellett ezzel a dologgal, mikor összejöttünk. Én így kezdtem, h figyelj, nekem (szinte) CSAK fiú barátaim vannak! Mondta, jó! Akk ez most mi???? Nem fogok senki miatt egyedül maradni. Mi van, ha egyszer szakítunk?? Nem lesznek barátaim..?? Nagyon ki vagyok borulva..


2009. jún. 26. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem bízik meg benned hogy nem csalod meg velük, akkor nem érdemel meg. barátok pedig kellenek!!!
2009. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze a barátaidhoz!!Ők a te barátaid, és nem a pasid anyukájáé, nem tilthat el tőlük senki, és semmi, gondolom azért gyűjtötted őket magad köré, mert értékesnek találtad őket erre! Ha valakinek nem tetszik tovább lehet állni..erről ez a véleményem!lehet, hogy az anyucinak veled van baja, és ez csak egy eszköz, hogy eltávolítson a fiacskája mellől! Ha eddig nem zavarta a barátodat, akkor most miért?És, igen, jól látod, mi van, ha szakítotok, és nem lesz végül senkid, mert anno eltiltottak mellőlük?!Ne hagyd magad!
2009. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és igen..erre azt szoktam mondani, hogy Ők előbb voltak,mint a pasid,szóval nincs mire féltékenynek lennie, mert nem csalod meg velük, ők csak "barátok"! neki nincsenek barátnői!amúgy én sem barátkozom könnyen lányokkal, ugyan azért, amit te is mondasz!
2009. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na ez pont aktuális 3 hónapja szakítottam a csajommal egy évig jártunk...

már az elején mondta hogy szinte csak fiú haverjai vannak és télleg az állam mindíg a földet verte mert télleg egy csaj barátja sem volt

9 hónapig nem volt probléma bíztam benne néha én is elmentem a haverjaival buliztunk mint állat tiszta jó volt

aztán hirtelen az egyik haver már nemcsak haver volt én mondtam a csajomnak hogy figyeld meg ez a gyerek akar tőled valamit erre aszongya "dehogy már régi barátja" meghogy bízzak benne meg...stb

és mitadisten csak megcsalt...pont vele és azóta járnak is

igaz hogy a gyerek utána kapott rendesen:):):)


ebből nem következik az hogy te is megcsalod a pasidat de a fiúknak elég sokszor vannak hátsó szándékai amiket a csajok bevesznek...lehet hogy te más vagy én csak vázoltam ezt a lehetőséget is

2009. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm a válaszokat! Szerintem is nekem van igazam! xD Még jó.. Am az anyujával nagyon jóban vagyunk...elvileg.. Semmi rosszat nem tettem, mégcsak udvariatlan sem voltam soha, szal télleg, az az igazi jó kislány. Imádom a barátaimat. És bárhová megyek, csak egyre több lesz, és azok is szinte mind csak fiúk. Én ilyen vagyok, ilyennek neveltek..

Az anyuja elég erőszakos am..v inkább akaratos.. De mióta a fia velem van, jobban tanul, nem piál, nem részegedik le.. Minden tök jól megy, csak ez, amit ma mondott...

2009. jún. 26. 23:46
 6/7 A kérdező kommentje:
23:45 köszönöm a sztorid, és igazad van! A barátom elég féltékeny típus. Az egyik baráti körömben van egy srác, akivel régen több volt, de mikor választanom kellett közte és a jelenlegi barátom között..hát látjátok kit választottam! Őrülten szeretem és nem akarok szakítani! Sosem csalnám meg!! Meg az addig oké, hő féltékeny, de az anyuja miért szól bele??? Sztem elég idős a fia, nem kell megvédenie. 17 évesek vagyunk mind2-en. El tudja dönteni mit akar. Ő mondta, h megbízik bennem, és én nem teszek semmi olyat, amivel kicsit is kockára tenném a kapcsolatunkat. Soha! 4 hónapja vagyunk együtt, ami persze nem egy hosszú idő, tudom. De én tartós kapcsolatot szeretnék. Köszi a választ, asszem ezt nem mesélem el a barátomnak, mert csak rémeket látna, h velünk is ez lesz..
2009. jún. 26. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, két megoldás van.

Egyik: megismerteted a barátaiddal a Barátodat, és szervezel közös programokat is.

Másik: kevesebb időt töltesz velük, vagy nem csináltok olyan programot, ami miatt jogosan féltékenykedhetne. Én is lány vagyok, de szerintem egy szalonnázás, ottalvós sátoros buli szerintem bőven elég okot ad arra, hogy valaki féltékeny legyen.

Nem kell választani közöttük, de valami kompromisszumot kell találni. Az anyját meg szereld le valahogy, mert ha már most így rád/tok telepszik, mi lesz később? :O

2009. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!