Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen "szerelem"?

Figyelt kérdés

Egy külföldi lány nagyon tetszik, idősebb nálam(2 év).. Régebben ismertem, magyarországon lakott.. Mostanra szép csaj lett belőle, és Fanciaországban lakik.Lehet hogy Ő már nem emlékszik rám.. de engem a szépsége fogott meg.. írjak neki e-mailt, vagy ne is reménykedjek? :/


18/F



2012. máj. 17. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek, szerintem ez nem túl jó ötlet, a lányok általában nem díjazzák a távkapcsolatot. Az is necces, hogy ha nem emlékszik rád. De ha gondolod, akkor baráti közeledésképpen írhatsz neki egy levelet, majd kiderül, hogy mi sül ki belőle. Sajnálom, de elég kicsi a valószínűsége, hogy a távolság, a kor és az ismeretség fényében összejöhet.
2012. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már írtam neki tnap, még nem írt..
2012. máj. 17. 17:34
 3/3 anonim válasza:
akkor meg mindegy, döntöttél, írtál, most meg türelem, sok sikert!
2012. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!