Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves vagyok. Járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Járok egy lánnyal aki 13 lesz októberben. Puszi adunk egymásnak, egymás kezét szoktuk fogni meg ölelkezni szoktunk. Nem túl korai még a járás? Remélem nem! És lécci komoly válaszokat. Járhatunk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 21:39
1 2
 1/12 anonim válasza:

Gyerekszerelem :)) Aranyos :33

Nálam is volt így, megbántam.

2012. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Járhattok, de ez még úgy sem jelent semmit, csak megtanulsz foglalkozni a lányokkal, és később könnyebben tudsz felszedni magadnak valakit.Viszont ebből még komoly kapcsolat sztem nem lesz.
2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos, bár ilyen lenne minden 13 éves. Ehelyett sokan már nagyban szexelnek ennyi idősen. De egyébként járni egymással nem korai. :)
2012. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt csináltam 13 évesen és nem mentünk tovább, tehát semmi szex vagy ilyesmi. Szeritnem ezen a szinten ez teljesen oké
2012. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon cukik vagytok :). Amit csináltok, teljesen normális és helyes, így is kell együtt járni ennyi idős korban. Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor ezt nyugodt szívvel lehet folytatni :). Beszélgessetek is! Az is fontos ;)
2012. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez amit leírtál nem korai, de a gyerek szerelem hamar elmúlik
2012. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Két ujjal seggbe, szárazon...
2012. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj de rég voltam én már 13 éves, jaj de nem emlékszem már, milyen voltam én akkor... :)

Aranyosak vagytok, és ha ennyiben megmarad a "járás", akkor járjatok nyugodtan. :)

2012. máj. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első barátnőm 10 évesen volt, akivel "jártunk". És nem volt korai, sőt természetes volt a dolog. Nyugi, nincsen semmi gond, így kell csinálni!
2012. máj. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a puszinál, kézfogásnál és az ölelkezésnél tovább nem mentek, akkor nem korai. A gyerekszerelem nagyon szép dolog. :)
2012. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!