Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok kenődve! Már nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok kenődve! Már nem szeret?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, a barátommal 4hónapja vagyunk együtt, korábban majdnem 4év járás után szét mentünk, de az 1év szünet után/közben is egymásért vert a szívünk!Na de nem is ez a lényeg!

Mostanság nem lehet hozzá sem szólni, ha bármit kérdezek, akkor egyből "ellenőrizgetem" nem bízok benne és hasonló dolgokat vág a fejemhez! Eltávolodhatott tőlem??Van még esély helyrehozni? Mindennap találkozunk mert helyiek vagyunk, több órát vagyunk együtt!Talán ez lehet az oka?? Összeköltözést tervezünk az idén mert megy el külföldre dolgozni, aztán eljegyzés majd házasság és gyerek minden a maga idejében!A mindennapos szexek is csökkentek, mostmár 2-3-4 naponta van!Egyébként hiába vagyok közömbös teszek úgy mintha nem érdekelne, mert előtte ezt mutatom mióta azt mondta hogy nem kap tőlem levegőt na és akkor mikor közömbös vagyok akkor folyton azt kérdezi mi a baj, mondom semmi akkor meg neki ez a baj! Nem tudok rajta eligazodni!Szeretném helyrehozni, de ez nem csak rajtam múlik miközben ő lekezelő!Azt gondoltam hogy írok neki egy levelet és leírom az érzéseim és majd elküldöm ha írtok válaszokat, és esetleg hogy mit írjak amiből egy férfi is megértheti hogy nekem törődésre van szükségem!24éves a barátom!


2012. máj. 17. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
de sok betű :O
2012. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xXUndertakerXx válasza:
Szerintem ne irj levelet ( az gyerekes) üljetek le felnőttek módjára beszélgetni .... Játszatok nyilt lapokkal, mondjátok meg hogy mi a baj 1másban ... és ezen változtassatok... Az az 1 év pedig a barátodnak eléggé hosszú idő, lehet , hogy az a nagy láng ami eddig égett most kicsit megcsappant. Emlékezz vissza miket csináltatok amiket nagyon szeretett veled csinálni és akkor próbáld megint megcsinálni vele azokat a dolgokat :) (Persze ez csak 1 15éves fiu tanácsa )
2012. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!