Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lett a barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett a barátnőm ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon igénytelenné vált minden szempontból, de ma kicsit kiütötte a biztosítékot és nem tudom mit csináljak.

Szóval ma is mint minden nap találkoztunk, és ő most menstruál. Fekete cicanacit vett fel + fekete topot, amivel nem lenne gond, de alá nem vett semmit, szóval se betét se tampon. Nekem volt ciki hogy mindenhová ahol leült maradt egy vérfolt. Mikor egyszer egymás mellett ültünk odanyúltam és véres lett az ujjam, akkor mintha még eddig nem vettem volna észre megkérdeztem tőle hogy átáztál. Utána meg hogy hogy történt, erre azt a választ kaptam hogy nem baj, direkt nem rakott betétet mert az átlátszik a cicanacin. Most meg épp zuhanyzik és este szexelni akar. Szóval hogy vezessem rá hogy amit ma csinált az gusztustalan?


2012. máj. 18. 20:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki kerek perec, hogy legyen higiénikusabb, mert ettől teljesen lelombozott ma estére.
2012. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég durva,ilyet se hallottam/láttam még!!

Nyíltan beszélj vele,nem kell itt tapintatosság mert ez szörnyű,csodálnám ha nem kapna el így valami fertőzést,azt meg átadja majd neked..

Este ne akarj szexelni,vágd be a durcát,úgy is megkérdi mi a baj? "Hogy mi a baj? Az hogy leégettél ma miért nem tudsz nő létedre igényesebb lenni ilyen téren??"

Lehet megsértődik de többet nem fogja csinálni az ziher!

Nálam beválna ha olyan hülye lennék mint a nőd:)

2012. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten. Lány vagyok,de nekem égne a pofám a helyében. Most ledöbbentem. Akkro használjon tampont,az nem látszik át a cicanacin. Ez sokkolt,úristen. Mond meg neki szó szerint. Ez olyan mintha te odaélveznél minden helyre ahova leültük...
2012. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
fuuuu:S úristen ezt else akarom hinni, hogy így mászkált az utcán..mondd meg neki kerekperec hogy ez nem állapot!!!normális nők nem járnak így
2012. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem hiszem el,ilyen nincs.
2012. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva :O Tényleg beszélj vele, mert ez gusztustalan.
2012. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Aha... szóval a betét átlátszik a cicanacin, bezzeg a vérfolt a széken láthatatlan... van egy logikája a barátnődnek -.-"


Mondd meg neki őszintén, hogy ez így undorító, ráadásul rengeteg fertőzést összeszedhet, tehát még veszélyes is. Ha már ennyire elfajult a helyzet, ne finomkodj, mert akkor nem jut el az agyáig.

2012. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu.
2012. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális lány ilyet nem tesz. Tehát a barátnőd nem egészen az...
2012. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hát az. Régen teljesen normális volt. Mostanában olyan is volt hogy büdi volt a szája vagy leizzadt, de azt mondtam neki, meg régen a haját is mindig vasalta, mostanában meg zsíros, össze-vissza áll. Nem tudom mi lett vele. Régen szépen felöltözött most meg felvesz gyűrött, szakadt ruhákat is, van hogy ugyanazt több napig hordja. Ez a mai meg tényleg nagyon gáz volt. Még a vér szagot is érezni lehetett. :S Pedig nem tudok hogy történt volna körülötte valami vagy a családjában.
2012. máj. 18. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!