Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lett a barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett a barátnőm ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon igénytelenné vált minden szempontból, de ma kicsit kiütötte a biztosítékot és nem tudom mit csináljak.

Szóval ma is mint minden nap találkoztunk, és ő most menstruál. Fekete cicanacit vett fel + fekete topot, amivel nem lenne gond, de alá nem vett semmit, szóval se betét se tampon. Nekem volt ciki hogy mindenhová ahol leült maradt egy vérfolt. Mikor egyszer egymás mellett ültünk odanyúltam és véres lett az ujjam, akkor mintha még eddig nem vettem volna észre megkérdeztem tőle hogy átáztál. Utána meg hogy hogy történt, erre azt a választ kaptam hogy nem baj, direkt nem rakott betétet mert az átlátszik a cicanacin. Most meg épp zuhanyzik és este szexelni akar. Szóval hogy vezessem rá hogy amit ma csinált az gusztustalan?


2012. máj. 18. 20:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
én régen igénytelen lány voltam. lázadó kiskamasz. nem értettem minek a higénia és ellent mondtam a szüleimnek. ami abban merült ki, hogy hetente csak olyan 4-szer fürödtem és nem mostam esténként fogad. de az én pofám égett volna, ha átázok!!! egyszer történt ez meg velem, mikor elsők között menstuáltam és nem értettem teljesen hogy is működik a betét és milyen gyakran kell cserélni és elfelejtettem elrakni. felállni nem mertem a székről és elsírtam magam. a tanárom kérdezte meg mi van és neki mondtam el sírva, aki telefonált édeaspámnak, hogy mi a helyzet és hazaengedtek. az volt életem egyik legmegalázóbb élménye. soha, de soha többé nem akarok átázni. kifejezetten undorító és gusztustalan dolog. akkor is így gondoltam és most is így gondolom.
2012. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány csak addig tip-top,amíg meg enm szerzi a pasit,utána meg elhanyagolt lesz. Mondom ezt úgy,hogy én is lány vagyok. Azt gondolják,hogy már úgyis ott a pasi,tökmindgey. Undorító hozzállás. Vagy add neki vissza, menj te is nagyon igénytelenül,előtte egyél meg 1 kg hagymát, legyél koszos... stb. Aztán majd ő is rájön,hogy milyen undorító ez.
2012. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
12: Egyébként lehet hogy igazad van, csak nem azóta igénytelen amióta összejöttünk (kb. 3 hónapja) hanem az első szex óta. Nem tudom ez miért van nála, de lehet tényleg kellene vele erről beszélni. Még jó hogy nem ismerősök előtt játszotta el ezt, akkor nem tudom mit csináltam volna.
2012. máj. 18. 20:37
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még arra tudok gondolni,hogy már nem akar veled lenni,de megmondnai nem akarja,és így akarja hogy kiábárndulj belőle és dobd.
2012. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy szeret, ezzel nincs gond.
2012. máj. 18. 20:47
 16/33 anonim ***** válasza:
Nagyon irtózhat a nemiségtől.
2012. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy valaki igénytelen lesz, ha párja van... 7 éve vagyok párkapcsolatban, és teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy valaha is igénytelen legyek. Kinek kell egy igénytelen ember? Mikor járni kezdtetek, igényes volt. Miből gondolja, hogy megtarthat téged, ha ilyen igénytelen. Még soha nem hallottam olyanról, hogy egy menstruáló nő nem használ semmilyen eszközt a vér felfogására.
2012. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

hát ez tényleg gáz. eleve az gáz, hogy neki fel sem tűnt, hogy átázott? mikor megjön, és tampont használok, biztos ami biztos alapon rakok be tisztasági betétet, pont az ilyen balesetek elkerülése miatt. és max nem veszek fel cicanacit, de szerintem barátnőd sem halna bele, ha 1-2 napig nem akarna überszexin kinézni, és normális gatyát venne fel...


szerintem szimplán elbízta magát, és valsz alapból ilyen, csak mikor összejöttetek, még kicsit megjátszotta magát. beszéld meg vele, ha szereted, hogy alapvető dolgokra ügyeljen. ha nem szereted, akkor kuka. plusz, ha hosszú távra tervezel vele: szerinted ha most ilyen, mi lesz vele mondjuk 2 gyerek után? :S

2012. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
18: tudta hogy átázott de nem érdekelte, tudta hogy ma megjön neki és direkt nem rakott betétet mert az meglátszik ez meg nem -.- arra nem gondolt hogy mi lesz ha leül. Mind1 mindjárt úgyis beszélek vele.
2012. máj. 18. 22:50
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
18 vok: eddig ok, de a betét ciki, a gatyát átütő, és mindenhol nyomot hagyó vérfolt nem? háááát elég érdekes a barátnőd.
2012. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!