Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lett a barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett a barátnőm ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon igénytelenné vált minden szempontból, de ma kicsit kiütötte a biztosítékot és nem tudom mit csináljak.

Szóval ma is mint minden nap találkoztunk, és ő most menstruál. Fekete cicanacit vett fel + fekete topot, amivel nem lenne gond, de alá nem vett semmit, szóval se betét se tampon. Nekem volt ciki hogy mindenhová ahol leült maradt egy vérfolt. Mikor egyszer egymás mellett ültünk odanyúltam és véres lett az ujjam, akkor mintha még eddig nem vettem volna észre megkérdeztem tőle hogy átáztál. Utána meg hogy hogy történt, erre azt a választ kaptam hogy nem baj, direkt nem rakott betétet mert az átlátszik a cicanacin. Most meg épp zuhanyzik és este szexelni akar. Szóval hogy vezessem rá hogy amit ma csinált az gusztustalan?


2012. máj. 18. 20:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
A cicanacin nem lászott, csak ha nagyon megnézted, akkor is olyan volt mint egy kisebb árnyék.
2012. máj. 18. 22:58
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez akkor is bőven kimeríti az igénytelenség fogalmát. mikor megjön, van hogy napi 2szer zuhanyzom, és nem engedem a barátomnak, hogy tampon mellett kinyaljon, mert tudom, vagy legalábbis félek tőle, h büdös, tipikus vérszagú. nemhogy nem húzok betétet, semmit...
2012. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem dobd ki és keress olyat, aki nem vérzik.
2012. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Igen igénytelen nagyon. És körülötte is nagyon érződött a tipikus vérszag.
2012. máj. 18. 23:04
 25/33 anonim ***** válasza:
beszéltél vele?
2012. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Hát erről konkrétan nem, de tegnap nem szexeltünk, mert mondtam neki hogy nem jó ötlet és ilyenkor elkaphat valamit, kicsit durci volt de megértette. A többit nem mertem a fejéhez vágni de majd mindjárt. Most jöttünk haza kajálni. Kezdjük ott hogy mivel nem hozott semmit ezért pucéran aludt mellettem, hát gondolhatjátok mi lett. Kíváncsi lennék az otthoni ágya hogy néz ki. -.- Utána délelőtt elmentünk sétálni körülnézni. Mivel váltóruhát se hozott ezért visszavette ugyanazt a beleszáradt véres cicanacit ami nagyon büdös és megint belemenstruált. Irtó gusztustalan, ő valami kajáldába akart enni de mondtam neki hogy jövünk hozzám. Na most fogom a fejéhez vágni, mert ezt már nem bírom. Majd írok mi lett.
2012. máj. 19. 13:20
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Megkérdezted tőle, hogy ő fogja-e kimosni az ágyneműdet? Hogy bírod ezt a lányt elviselni?
2012. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Najó ezt már nem bírom épp ésszel felfogni,még bottal sem piszkálnám meg áhh de gusztustalan!!!

Páromnak is elmeséltem ő mondta kidobná a csajt,meg is értem!!:)

Most ebédeltem,de hányingerem lett..

2012. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%
Az a vicc, hogy a sok bolond még ezek után is elhiszi, hogy van ebben egy cseppnyi igazság is.
2012. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, le van tudva, hosszú beszélgetés volt de nem akadt ki, megértette és én is őt. Most már tudom az okát és pont elég.

Az utolsónak pedig üzenem hogy egy ágynemű vár tisztításra és jöhet nyugodtan odaadom és tisztán kérem vissza. -.-

2012. máj. 19. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!