Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál meg a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés

Már régóta "megterveztem", hogy milyen családom lesz, hogyan szeretnék élni, és már majdnem minden a terv szerint halad, csak egy magas, sármos férfi hiányzik!.... :DD


21/L


2012. máj. 18. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha neked arra kell egy férfi, hogy egy darab legyen a puzzleben, amit elterveztél, csak kelléke az életednek, akkor meg is érdemled a magányt.
2012. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Tökeletesen megertem, hogy miröl beszelsz. En is 21 vagyok, azt hittem, ebben a korban mar lesz egy diplomam, egy srac, akivel komolyak a dolgok, es 1-2 even belül mar csalad is. De ebböl semmi nincs meg...:S Es nehez elfogadni, de muszaj. 2 eve meg csak nem is tetszett senki, szoval nem valoszinü, hogy az eredeti tervböl lesz valami. Kell egy B. :) Hagyd a pasikat, es probalj meg valami masra koncentralni. Egy hobbi, tanulas, sport, akarmi. A szerelmet nem lehet eröltetni...:S

21L

2012. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már beletörődtem, hogy vénkisasszony leszek...
2012. máj. 19. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!