Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor talal ram ujra a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor talal ram ujra a szerelem?

Figyelt kérdés

Idaig ket szerelmi csalodasom volt, az egyik viszonzatlan szerelem volt, a masik baratom pedig elhagyott.

Nekem csak ilyen szerelem jut? Ugy erzem, hogy most mar keszen allok egy uj kapcsolatra. Szeretnek egy embert aki igazan szeret, akinek en is szamitok. Nem vagyok visszahuzodo, bulizni is sokat jarok, de sehol semmi. Az egesz olyan ertelmetlen. Engem valahogy nem szolitanak le csak ugy a fiuk, pedig nem vagyok csuf(barataim szerint).

Valami otlet?


2010. dec. 27. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kor?
2010. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
18/L
2010. dec. 27. 21:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia

Hát ezzel nem vagy egyedül: "Szeretnek egy embert aki igazan szeret, akinek en is számítok."


akár én is írhattam volna, szóval fel a fejjel, tuti találsz valakit. Ha írsz egy mailt talán hamarabb mint gondolnád :)


16/f

2010. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

öltözködés?

stilus?

kiéllés?

méretek?

mind-mind olyan ami számít

ezeket nézd meg h nem hivalkodoak-e vagy nem egyhanguak-e

2010. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon társkereső RULZ-os volt
2010. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az :D
2010. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
na ne kezdj el beemozni... még csak 18 vagy előtted az élet.. járkálj el olyan helyekre, ahol ismerkedni lehet, de a disco nem a legjobb ilyesmire
2010. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

tegyél ki magadról ide egy képet... aztán meglátod lesz e jelentkezőő :) ... amugy ha fennvagy "csajok és pasikon" azzal sokat segíthetsz magadon...


Ja és nemcsak a "Szerelem első látásra" létezik ...

2010. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
holnap 9:53-kor
2010. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
na mar alig varom:))
2010. dec. 27. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!