Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szivemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Borzasztoan beleszerettem az osztalytarsamba de fogalmam sincs o mit erez irantam.Mar gondolkodtam hogy elmondom neki de akkor biztos nevetseg targya leszek es soha tobbet nem all velem szoba. De nagyon ki vagyok tole szinte minden este sirok miatta nem tudok aludni ha alszok vele almodok. Ha nem latom akkor nagyon hianyzik. A szivem azt mondja mondjam el az eszem azt hogy ne!. Ti mit tennetek???

Nem tudok meg ket evig egy osztalyba jarni velem mert meg fogok orulni.

( bocsi a az ekezetek miatt csak telefonrol vagyok ).


2012. máj. 18. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindig a szívemre hallgatok :))(igaz nem mindig járok ezért jól..)

19/L

2012. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pontosan ilyen helyzetben voltam. 2 évig az eszemre hallgattam, szenvedtem, tűrtem, barátok voltunk CSAK... 4 hónapja mégiscsak történt valami és elkezdtem finoman célozgatni. vette a lapot. azóta együtt vagyunk. :) szerintem ne ronts ajtóstól a házba. egy-két elejtett félmondat, célzás, utalgatás is megteheti a várt hatást. sok szerencsét.
2012. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek!
2012. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!!!!

A szerencse el is kell koszonom.

Mar most negyedik eve hogy az eszemre hallgatok vele kapcsolatban. A szivemre kene csak felek hogy elvagodok nala orokre. Azert is felek szerintem mert meg nem volt eddig senkim es......

2012. máj. 18. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene bevallanod?Szépen hívd el moziba,vagy valahova :)Pizzázni,fagyizni bármi!Aztán majd pár találkozó után kiderül, hogy érdekled-e.
2012. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre!
2012. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!!!
2012. máj. 18. 23:42
 8/9 Csegi89 ***** válasza:
Én mindig is a szívemre hallgattam és szerintem ennek így is kell lennie. Nem tudom, hogy más ezzel hogy van, de én ha egypár olyan esetben mikor nem a szívemre hallgattam, akkor rossz érzésem volt utána, úgy éreztem, hogy nem tettem meg mindent, egyszóval megbántam...A mostani párom esetében is a szívemre hallgattam (én 22,,ő 32) és nem bántam meg. Nyáron költözünk össze...
2012. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt!!!
2012. máj. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!