Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok dönteni. A szivemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden megfogalmazni. A régi barátommal 1 évig voltam 1ütt. Ő mindig szórakozott velem de persze ha baj volt akkor mindig a sajnálom meg a szeretlek szöveg ment. Az új barátommal fél éve vagyok 1ütt ő mindent megad nekem szeret engem, nem szórakozik de én mégis a régit szeretem.

:( A régi elment másik országba dolgozni és most beszéltem vele hogy nyáron utánamegyek mert hogy szeretjük egymást. Azt válasszam aki jó velem és mindent megad vagy azt akibe nem vagyok biztos hogy szeret hiába mondja azt de én megőrülök érte?? Az eszem a jót mondja de a szivem nem azt akarja. :( :( Nem tudom mit tegyek. Tanácsokat kérnék


2012. márc. 4. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgyis utánamész....
2012. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen lehet, de nem tudom ez a baj :(
2012. márc. 4. 21:02
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagyon bevállalós vagy, ha kimész külföldre egy olyan pasi után, akire egyáltalán nem tudsz alapozni és nem tudod mikor dob ki.

A mostani párod mégse ad meg neked mindent, ha a régi kell.


Neked egy normális 3. kéne.

2012. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy megvaltozott? Nem hinnem.

Valoszinuleg egyedul erzi magat, azert keresi az otthoni kapcsolatokat. Te meg egy nagyot fogsz koppani!

En, ha a te helyedben lennek, hagynam mindkettot. A regit azert mert "rossz fiu", az ujat meg azert, hogy legyen eselye olyat talalni, aki tenyleg szereti ot.

2012. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem szegény jelenlegi barátod. Ne kínozd, inkább dobd ki, jobbat érdemel nálad. Aztán menj a régi után, ha ennyi eszed van.
2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de mindent megad nekem amit csak ellehet képzelni :/ csak a szivem akkor sem hozzá húz. az eszem azt mondja hogy vele lenne jövőm de ha meg belegondolok hogy a régi barátomat soha többé nem látom akkor meg rámjön a sírógörcs...
2012. márc. 4. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányok idióták.
2012. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg idióták. Ezért mondom, a kérdezőnek: Menj utána, megérdemled.
2012. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha csak azert vagy vele, mert mindent megad, akkor bocsi, de nagyon onzo vagy, es fogalmad sincs arrol, hogy mi a szerelem. Nojj fel kicsit. Nem sertesnek szanom, hanem tanacsnak.
2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem pénzre gondoltam hogy mindent megad ha arra céloztál!! Hanem szeretetre... Én is éreztetem vele mert szeretem őt tényleg! Csak nem szerelemből
2012. márc. 4. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!