Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nem tudom hogy összejöjjek e. tudom hogy már rosszul kezdődik, de nagyon aranyos, kedves, figyelmes. Szeretem, de szerelmes nem vagyok belé, és nem is leszek, ezt már tudom. Ő viszont úgy érzem, hogy szerelmes belém, épp ezért nem akarok játszani mások érzéseivel. Ha jönne egy olyan fiú, akibe szerelmes lennék, tuti ott hagynám, de addig legyek el vele? Mert ha a szívemre hallgatok, akkor ott hagyom, ha az eszemre akkor vele leszek, mert ilyen figyelmes barátom még nem volt. 19/L
2012. ápr. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés, de mivel csak 19 vagy így szerintem hallgass a szívedre
2012. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Senki Alfonz ***** válasza:
Ha rám hallgatsz , akkor összejössz vele, az hogy most ugy gondolod hogy nem leszel szerelmes bele semmit nem jelent , magától jön , vagy nem jön, nem tudatosan. Akár még életreszóló kapcsolat is lehet belöle.
2012. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is meg kéne próbálni
2012. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lila nyuszi ***** válasza:
Próbáld meg, nem megy akkor ne húzd soká az idejét.
2012. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mitől vagy olyan biztos benne, h már nem is leszel?
2012. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
attól hogy nekem a vagány nagy dumás pasik jönnek be, ő totálisan az ellentéte. Viszont látom rajta h szeret. Az előző pasijaimban mindig csalódnom kellett, de az ember a szívének nem tud parancsolni :S:( De megpróbálom :)
2012. ápr. 5. 21:34
 7/8 Panda Péter ***** válasza:

"vagány nagy dumás pasik" nem csoda hogy csalódtál, nem is tudom mit vársz.

talán ha kipróbálod a "másik oldalt" rájössz, hogy nem is olyan rossz az.

de még ha nem is lesz így, azért egy próbát mindenképpen megér.

2012. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyikre se ! A puncidra !
2012. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!