Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre hallgassak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre hallgassak vagy a szívemre?

Figyelt kérdés

2éve van egy kapcsolatom, szeretem, de már nem úgy mint régen, eltudom képzelni, hogy neki szülök gyereket, de zavar, hogy már inkább csak megszokásból vagyok vele. Mellette biztos háttere lenne a gyereknek, hiszen van munkája és saját hitel nélküli lakása, illetve autója.

De most az életembe került egy másik férfi is, akivel ugyan csak beszélgetünk, de mindig jó kedvre derít ha beszélhetek vele és kezdek többet érezni iránt, ezért lelkiismeret furdalásom van. Vele boldogabb vagyok, és erősebbek az érzéseim iránta, viszont ő nem dolgozik meg semmi értelmes dolgot nem csinál így nem tudom a jövőben mire lehetne számítani. Ti mit tennétek a helyemben? melyiket választanátok? normális dolog az, ha már 2év után elmúlt a szerelem?


2012. febr. 16. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőt.
2012. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts és keress mást. Ha nem is ezt az új pasast, de van még elég hal a tengerben.
2012. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eszedre, és azért mondom, mert az a fiú szeret téged.. A másik lehet h nem szeretne, és elhagy majd egy olyanért akit szeret
2012. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. Az normális, hogy 2év alatt már elmúlt a szerelem részemről? vagyis inkább átalakult...
2012. febr. 16. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább szakíts a mostanival,a második férfit kerüld el messziről.Majd jön egy harmadik,vagy negyedk stb,aki hozzádillő lesz.
2012. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És csodálkozik minden nő mikor a férfi nem nézi jó szemmel mikor órákat beszélget a szerelmük egy másik férfival...ez az eredménye. amugy az első szeret, és a másik nem is biztos..neméri meg eldobni egy fellángolásért 2 éves kapcsolatot
2012. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd ideiglenesen. De ha képes megváltozni, maradj vele örökre.
2012. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!