Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik vagy csak nem törődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik vagy csak nem törődnek vele vagy ez már manapság így szokás?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm nagyon megváltozott, kedves, aranyos lánynak ismertem meg még tavaly. Mióta szakítottunk eléggé beképzelt és nagyképű úgy gondolja minden pasit megkap. Volt már vagy 20 pasija. Egyébént 13 éves. Jár buliba néha és otthonról eljár minden nap hajnalokig kint van múltkor is 3 órakor ment haza hajnalban akkor írt nekem egy sms-t részegen! Nem tudom miért pedig apja, anyja és nővére is van. K*rválkodik újabban múltkor 3 hét alatt volt 2 pasija. Én már kiszerettem belőle, mert nagyon megváltozott és ez nekem nagyon nem tetszik. Sajnálom, hogy ő ezt az utat választotta pedig én vele akartam maradn örökké. Lehet, hogy még egyszer vissza a régi lesz és mejön az esze? Engem 13 évesen pasi létemre nem engedtek így piálni meg kint lógni hajnalokig és öszevissza csajozni anumat érdekelte ha van egycsajom és ki az nemhogy 3 hét alatt kettőt viszek haza... Nem értek már semmit, mi ez az egész? Mi a véleményetek erről?
2009. jún. 27. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szija ! Igen sajnos ez manapság nagyon sokaknál így van a szülőnek nincs ideje a gyerekre vagy ha van is nem érdekli mi van vele. Szerintem hagy a lányt ahogy mondod Ő választotta ezt. Találsz nála sokkal jobbat. Szebb Jövőt!
2009. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Teljesen igazad van! Sokkal jobb lányokat találsz magadnak!

Nekem anyum minden nap éjjelig dolgozik 8 éves korom óta, amióta apám meghalt, nincs testvérem, most 16 vagyok, és soha nem csináltam ilyeneket!

Bulizni fél éve járok el, ezt nem érzem későinek! mondjuk főleg a mostani barátommal! és sose ittuk le magunkat részegre... nem értem, hogy ez mire jó manapság... engem nem is érdekelne egy ilyen ember pasiban...

2009. jún. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!