Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha van egy szimpatikus, ám buta lány?

Figyelt kérdés

aranyos, és kedves lány, de sajnos buta. vagyis inkább úgy mondanám, butuska. csak épp nem az a fajta, aki olyan aranyosan buta, hanem tévképzetes/mániásan buta, és amit ő kigondol valakiről, legyen jó, vagy rossz, bebeszéli magának, 0, ismétlem 0 alap nélkül.

na most, szerencsémre az elején több jót látott bennem, mint ami bennem volt, ekkor nem volt gond, bár hiába hitegettem, ő azt mondta, tudja... aztán, sajnos fordult a kocka, és most már valamiféle szörnynek titulál, talán félreértés, talán valami más miatt... a probléma az, hogy én nem akarom kárát, de előbb-utóbb valahogy le kell állítanom, mert már néhány ember meg akart verni. mit lehet tenni?


2012. máj. 20. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki a dolgokat az ő szintjén, ahogy megérti. sőt adj neki igazat és akkor leáll!
2012. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem hadd ott, ennek nem lehet jó vége, még biztos találsz valaki mást aki talán vmennyivel okosabb, az ilyenekkel(gondolom szőke) nem érdemes foglalkozni.Nekem már volt tapasztalatom hasonló helyzetben.
2012. máj. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az a fájó, hogy tényleg azt hiszi igaza van. megdöbbentő, mennyire elvakult. szőkésbarna.
2012. máj. 20. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
manapság a nők túl öntudatosak! csak az a gáz, hogy e mellé sokszor butaság társul, az meg... :D
2012. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén, mindkettőtöknek jobb lesz.
2012. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

meg akar veretni?

ki verekedne egy hülye csaj kedvéért?senki.

kamuzik,fenyegetőzik.

amúgy nem azért haragszik mert nem dugtad meg?

az ilyen típussal nem kell sokat beszélgetni,főleg nem eszmecserét folytatni.

irányítod,a válaszaid meg korlátozódnak az igen-nem-aha-ra,azt kész.

gyanítom belementél egy ilyen párbeszédbe vele,a lényegi dolgokat meg kihagytad csók-dugás stb.


ha meg koptatni akarod,akkor megszüntetsz vele minden kontaktot.

ezt a típust a környezete visszaigazolása élteti,szóval ha törlöd,tiltod közösségi oldalról,utcán átnézel rajta az a legnagyobb büntetés neki.

ha meg közös ismerős beszél róla,akkor kérdezd meg-az meg ki?ja. az a dilis.

2012. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Hagyd szerintem, nem mondom, hogy én tökéletes vagyok, de taszítanak a buta emberek.
2012. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!