Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér nők nem találnak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők nem találnak párt sosem ugye? :/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
sosem.. ugye..
2012. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Dehogynem......mindenki talál párt.... ck lehet h az a fiú nem lesz olyan helyes v ő is kövér lesz :O
2012. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha válogatósak, és csak a legjóképűbb pasikat veszik észre, akkor valszeg nem.
2012. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

ez hülyeség.

rajtam is van felesleg mégis van párom,két és fél éve és jóképű is.

ha valaki szeret akkor az téged szeret,a vékony nők sem tökéletesek,sőt van olyan is ,amikor kövér nő jobban néz ki mint egy sovány.

2012. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Minden zsaknak megvan a maga foltja.Nem akarok goromba lenni De EMELD FEL A fenekedet es jarj el futni es dietazz.Hosszu tavon megvaltoztatja az eletedet pozitiv iranyba.ES nemfogsz eleted vegig sirankozni h ilyen meg olyan kover vagy.nelegy szanalmas
2012. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tojásrántotta ***** válasza:
22%
Hát én remélem, h nem de tapasztalataim azt mutatják, h sok perverz állat van, aki arra gerjed, h a tehéntestű szörnyszülöttekbe pakolja a kis kolbászát. Jah és egy apró észrevétel a dagadt, hájas, disznó méretű debella nők soha nincsenek egyedül, hanem ilyen etióp anorexiás csávókkal mozognak, ezek a srácok, azok a bizonyos előbb említett agybajos perverzek.
2012. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Ne légy már ilyen. Mindenki talál párt. Nekem is van a pocakomon kicsi felesleg. De mégis van párom. És kijelentette ne merjek lefogyni. Nem mindenki szereti a sovány lányokat/nőket. Olyan felméréseket csináltak hogy az utcán állították meg a pasikat és kérdezték hogy melyik tetszik nekik jobban. A sovány vagy a teltebb. Nagy fölénnyel nyert a teltebb alak :)
2012. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 misspoppyka ***** válasza:
83%

Tojasrantotta,te normalis vagy?Te miert remeled,hogy nem talal maganak part?

Mit zavar az teged,hogy egy kover no is talal part maganak?

Dagadt,hajas,diszno meretu debella nok?Tehenmeretu szornyszulottek?

Neked mi bajod van?

Nem ertem ezt az ertelmetlen,gyulolkodest,plane igy ismeretlenul...

Mire fel ez a nagy utalkozas?Es mi bajod van azzal,ha feka sracok szeretik a kover noket?Azok meg oket?

Gondolom,te sem vagy tokeletes,mindenesetre a modorodon tuti lenni csiszolgatnivalo,megis gondolom,neked is van/volt parod.

Tudod,izlesek es pofonok...

Te meg,kedves kerdezo,nyugodj meg,a kover nok is talalnak part,es nem feltetlenul rosszabat,mintha vekony tarsnoik...

Nagyon sok ferfi szereti a duci noket...ezt tapasztalatbol mondom...

Es nehogy elhidd barkinek is,hogy egy kover no kevesebbet er,csak azert,mert kover...

2012. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Én is azt tudom mondani, hogy menj el futni, kezdj el edzeni, táplálkozz egészségesen. Nem bántásból, de ha csak nincs valami betegséged, akkor lefogysz és te is jobban érzed magad. Ha több felesleg van rajtad, akkor még könnyebb is fogyni. Elárulom neked, hogy a valamit magára adó fiúk sem a molett lányokat nézik meg az utcán, meg mennek oda hozzájuk, hanem a csinos, sportos, feszes alkatú lányhoz, akiken minden jól áll és esztétikusak. És nem csak 2 véglet létezik, a telt, meg az anorexiás, hanem van olyan is, hogy normál alkat..
2012. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát kövérnek nem vagyok mondható, látszanak a vonalaim, de vékonynak sem, mégis mindig van, aki próbálkozik, és nem olyanok, akikkel szégyellsz végigmenni az utcán.

Ne szomorkodj :)

2012. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!