Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ember akinek rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember akinek rajtam kívül nincsenek barátai? 16/L

Figyelt kérdés

Igazából sosem voltak barátaim csak ilyen haverfélék akikre nem számíthattam sose csak beszélgettünk a suliban, meg néha elmentünk együtt nézelődni...most sincsenek barátaim..csak suliban beszélgetek néhány emberrel.

Az igazság az hogy nem vagyok az a fajta cukcsi mukcsi csaj aki jajjj sziaaa puszi puszi....ölelés stb...

Akik már ismernek aztmondják jófej vagyok..

Eddig még nem találkoztam olyan emberrel akivel egy lenne az érdeklődésem. Csak a fiúmmal :3 ...de jó lenne egy ilyen lány barát is.. (anime fan vagyok)

Amúgy barát alatt aztértem hogy folyton együtt lógtok, mindig egymással vagytok, együtt jártok mindenhova, érdeklődtök egymás iránt, mindent elmondtok egymásnak.. stbstb nem ilyen kamu barátok akikkel csak suliban néha tartjátok a kapcsolatot..


2012. máj. 20. 17:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég sekélyes lehet a pasid,ha barátért kiáltozol mellette..:-)
2012. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Ismerös a helyzet... :)


Merre laksz?


17/L

2012. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:/
2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

szerintem mindenkinek van szüksége egy legjobb barátnőre

debrecenben lakok te? :D

2012. máj. 20. 17:54
 5/29 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen mély barátságokat fiatal korban kell kialakítani és ahogy az idő hozza kiderül ki az igaz barát. Nekem van egy 17 éve legjobb barátnők vagyunk mindent elmondunk egymásnak. Nem találkoztam még olyannal hogy egy animefannak gondja lenne azzal hogy barátokat szerezzen
2012. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Áh... akkor túl messze :/
2012. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki megtalálja egy idő után a barátják. Én a legjobb barátommal 4 éve ismerkedtem meg, de csak 3 éve vagyunk legjobb barátok. Szóval ne add fel, előbb utóbb fogsz találni egy ilyen barátnőt. :)
2012. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

velem is ez van:/ ÉN is ilyen anime, ázsia kedvelő vagyok, MMoRPG, meg jó lenne valakivel PS-ezni, vásárolni, szórakozni, mozizni^^

15/L

2012. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
én szivesen ps-eznék veled : D xd imádom az ilyeneket mondjuk nekem psp-m van csak egyedül uncsi ugyebár.. x(
2012. máj. 20. 17:59
 10/29 anonim ***** válasza:
várjál... rövid a hajad? zöld/kék a szemed?
2012. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!