Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csekkolnátok ezt?

Figyelt kérdés
van egy csaj akivel már a híres 4.randin is tul vagyunk..szinte semmi intimitás sem volt,illetve hozzámbújik,meg egyszer elcsattant egy szájrapuszi a 3.randi végén,de a 4.-en már nem.a csaj mondja is hogy szimpatikus vagyok neki,meg sok a kozos témánk,jol érzi magát velem,de valami nem stimmel valahogy mintha tartaná a távolságot..kezdem úgy érezni hogy csak adok és nem kapok..már 4.randi után illo volna egy kis érdeklodést mutatnia felém nem?ha én nem írok neki,o nem jelentkezik..lehet hogyha nem hívnám ot találkozni talán nem is jelentkezne..tudniillik csak hétvégente találkoztunk eddig.az egyik barátnojével már régebb óta jóban vagyok,és tegnap azt mondta hogy a ,,kiszemelt lány,,-al beszélt valamelyik nap és azt mondta neki h lehet hogy osszejovunk,meg hogy ennek tokre orulne..nekem is ezt mondja,amikor velem szemben ul akkora bociszemekkel néz rám,szégyenlosen,és mondja is hogy jol érzi magát velem,és hogy el tudna velem képzelni kapcsolatot is..de mégsem veszem észre..mintha le se tojna..nem keres,nem ír nekem..én ezt már nem vágom..ezzel kozolni akarna valamit szerintetek?jelent ez valamit?

2012. máj. 20. 18:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Lehet -ahogy azt te is írtad- h nagyon szégyenlős. Lehet h te lennél az első barátja, és nem tudja h hogyan viselkedjen egy fiúval, akit most kezd megismerni. Ha nagyon zavar az h ő nem keres, finoman mond el neki, h jól esne.
2012. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
dehogyis volt már neki elottem más is
2012. máj. 20. 18:40
 3/33 anonim ***** válasza:

Ja, nagyjából ahogy az első írta.


Mondjuk el sem merem képzelni, milyen lehet majd a szex-vonal, nem csak a kezdetben...

2012. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
nos mindegy,haladjunk toább..szerintetek mit kéne tennem?hagyjam a francba?
2012. máj. 20. 18:44
 5/33 anonim ***** válasza:

Finoman miért nem veszed át te az irányítást?

Na meg ez hogy nem keres, nem ír.. Lehet azt várja a birkája, hogy te írj neki, és te csinálj mindent...ami nem túl jó. De kezdeményezhetnél csókot, és ha az összejön, akár többször is, megkérdezhetnéd mi a gond.

2012. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

ha mindent úgy kell kifejteni belőle...

nem is lehet szórakoztató partner semmiben, nem is őszinte.

minek az ilyen kapcsolat? számtalan problémád lehet még abból, hogy te érthetőbb ember vagy mint ő.

2012. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nos tudod amit írsz,az részben logikus,részben viszont ellentmondásos..vagyis nem amit irsz hanem a helyzet.mert vegyuk azt h igaz h elvárja h mindent én csináljak.de a noknek viszont nem jonnek be a tapadós pasik,és én még nem értem el hála istennek azt a szintet,mert erre odafigyelek h nem minden nap írok rá,vagy ilyesmi..elég csúnya kutyaszorító,és lehet hogy ezt csak én generálom magamban..az nem lehetséges opció hogy ha nem keresem egy darabig,akkor majd o fog hiányolni vagy ilyesmi igaz?
2012. máj. 20. 18:55
 8/33 A kérdező kommentje:
hát valljuk meg kicsit zavar..de az a helyzet hogy nagyon jól el tudunk beszélgetni,és ha megereda szája akkor oltári sokat tud beszélni,és nagyon sokat nevetunk..valamint elszólta magát ily módon ,,nem is értem mi tortént velem,de olyan dolgokat is elmondok neked amiket nem szabadna,és melletted teljesen felszabadultnak érzem magam,és úgy tudok viselkedni ahogy jól esik,, na most ez mi? taktika ez is? :D
2012. máj. 20. 18:58
 9/33 Diavolino44 ***** válasza:

Mondjuk mi lenne ha megkérdeznéd tőle személyesen, azért mert egy lány visszahúzódó már egyből dobni kell?

Nem hogy örülnél h nagyon valószinű h nem fog félre dugni. Nekem mindig is szégyenlős visszahúzódó barátnőim voltak s nagyon ragaszkodtak hozzám. Valamint remek kihívás egy ilyen típusú nőt meghódítani.

27F

2012. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
hát mivel o még csak 20 éves,ezért az efajta kérdezoskodés ebben a stádiumban,hogy csak ilyen ritkán találkoztunk,elég necces.lehet hogy megunná a fejemet,vagy túl ragadósnak tartana hogy már most a problémákról faggatózom..viszont,abban egyetértunk hogy egy ilyen lány,akiért tényleg kuzdeni kell,mert nem adja be a derekát konnyen,az egy kincs
2012. máj. 20. 19:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!