Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek jóban a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jóban a párom öccsével?

Figyelt kérdés

A barátom öccse velem egyidős, és jó fejnek tűnik, mégsem tudok kijönni vele úgy, ahogy szeretnék.

2 éve vagyok együtt a párommal. Eddig mindig csak ő járt hozzám családi okok miatt, de mostantól én is járok hozzájuk, és így rengetegszer fogok találkozni az öccsével is, hisz közös szobájuk van. Szeretnék vele is elhülyülni, mert eddig az volt, hogy ha ő is ott volt velem meg a barátommal, hogy a barátom meg ő végig valami olyasmiről beszéltek, amihez nem tudok hozzászólni, és untam is, meg hülyén is éreztem magam emiatt. Gondoltam rá, hogy esetleg fifázok vele egyet náluk, és közben talán jobban megismerhetem. De hogy kérdezzek rá, hogy lenne-e kedve hozzá?:D Nem akarok tolakodó lenni...:D

18/L


2012. máj. 20. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy tolakodó, hármasban minden fiú szereti!
2012. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy játszott e már az uj fifaval és mond hogy te is szivesen kiprobálnád nincs e kedve játszani veled egyet? Mivel egy idösek vagytok igy beszélhettek suliról zenéröl bulikról szerintem nem lesz olyan nehéz mint amelyinek elsöre tünik :)
2012. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne fifázz, cidázz.
2012. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Johnny B. Goode ***** válasza:
Szerintem egy laza kufirc összehozna benneteket és oldaná a feszkót :)
2012. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

biztos, hogy pont fifázni kellene vele?

amúgy nem tolakodó

2012. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ha ott van a barátom is, akkor nem tudok az öccsével normálisan társalogni, hülyén érzem magamat, nem tudom, miért. Viszont úgy érzem, hogy ha 2esben tudnánk lenni egy kicsit, akkor fel tudnék szabadulni mellette.:)

Viszont azt nem tudom, hogy tudnám megoldani, hogy 2esben maradjunk.:D Barátomat nem fogom elküldeni, hogy "hallod, hagyjál már minket kettesben kicsit..":D

2012. máj. 20. 21:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5. válaszoló, ha tudsz jobbat a fifánál, akkor mondd!:) Pont az ötleteket várom...de nem kaptam jobb tippet eddig.
2012. máj. 20. 21:56
 8/14 Johnny B. Goode ***** válasza:
Hívd el mozizni
2012. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet :D de ne kettesben, mert akkor simán lehet az is, hogy így tök kussban ültök és játszotok. az is kínos. :D inkább legyetek ott 3an
2012. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

18? WoWozik? kérdezd meg, nincs e kedve segíteni neked összerakni egy fullos szettet.:D

vicceltem. bár, kitudja, lehet jó ötlet.

Street Fighter-ezzetek, bár én 16 éves lány vagyok, de a 18 éves bátyámék nagyon bírják, szoktam velük játszani. :D

2012. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!