Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket elriasztana ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket elriasztana ez a dolog?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves csinos intelligens lány vagyok. Akárhányszor próbálok fiúkkal ismerkedni és szóba kerül a fiú téma furcsán tekintenek rám. Egy barátom volt eddig... Másfél hónapos kapcsolat. Ezen kívül semmi és szűz is vagyok. Mindig azt kérdezik, miért nincs barátja egy ilyen csinos lánynak? És azt hiszik valami defektem van így hagynak a fenébe. Én ezt nem értem... :(
2012. máj. 20. 23:09
 1/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
Kedvesem, dobj meg egy privivel, engem nem riaszt :)
2012. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem defekt. Ez adottság.. :D Még jó hogy már ketten vagyunk vele. ;D
2012. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak meg kell találnod akivel tényleg jól kijössz, ez egyeseknek könnyű, másoknak nehéz, mint neked. Ne aggódj, lesz valaki akit tényleg jól érzed magad, és mindet megadnál neki.
2012. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ők lehet hogy a tapasztaltabbakat szeretik,vagy más stílusú csajokat.Vannak hozzád való pasik,ne parázz:)
2012. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkinek az orrára kötni, hogy szűz vagy. Mondd, hogy aham, volt már barátom, de nyilván nem örülnél neki, ha az exemről mesélnék. És kész, témaváltás adott. Majd aki érdemes rá, megtudja, hogy pontosan hogy is volt.


24/N

2012. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, legközelebb hanyagolom az ilyen témákat. Csak néha már tényleg azt érzem hogy bennem van a defekt tényleg... Amúgy az ismerkedéssel nincs bajom nagyon könnyen szerzek barátokat, de a pasizás már más dolog... Sokan vannak akiknek tetszem de nem valami sokan akik komolyan akarnának tőlem valamit. Leragadtak annál hogy van két mellem körülbelül.
2012. máj. 21. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:
gondoltál rá, hogy félnek tőled? hogy sokan csak azért nem próbálkoznak, mert "túl jó nő vagy"?
2012. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Ez csak nem lehet probléma... Azért túl jónak nem definiálnám magam...
2012. máj. 21. 02:54
 9/9 anonim ***** válasza:
pedig van ilyen hidd el, vagy ha mégsem, akkor te is sejtheted a választ, ott lapul benned, max nem mered felvállalni, csak azért mondom ezt, mert a fiúk túlnyomó többségét, beleértve magamat is, ez nem riasztaná el, sőt!
2012. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!