Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál, ha a párom össze-vissza szidja az exét, és emellett ecseteli, hogyan szivatta?

Figyelt kérdés

meg hogy mennyi bosszúságot okozott az exének, hogy jól kikészítette, stb? számomra ezek eszeveszetten undorítóak, és nem igazán becsülendőek.

főleg úgy, hogy valamikor szerette őket... az pedig külön slusszpoén, hogy együtt vagyunk, és épp keresi az ex, ő meg röhögcsél az igazán szívhezszóló, és egyértelműen fájdalommal teli emailjén, smsén...

olyan is volt már, hogy kérdezte, mit írjon, amitől egész biztosan fájni fog neki, úgy, hogy az se baj, ha belehal...


2012. máj. 20. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem is irritálna ilyen kegyetlen ember. :S
2012. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
aha, mivel mi nem lehetünk szem- és fültanúi...
2012. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem irritál. Neked mondja, nem nekem.
2012. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Most tesztel, hogy ki lesz a kutya és ki a gazda. Ha letojod, ezt úgy értelmezi, hogy félsz tőle, mert veled is ugyanazokat művelheti majd, és nem mersz majd szakítani, akármit csinál. Először a hitelkártya aztán az autó majd a ház, mire ráeszmélsz, és el akarod hagyni, fél garasod se marad.
2012. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ezt tuti nem hagynám a páromnak! Nehogymár azt, akit anno szeretett, gy szívasson. Mi van ha egyszer szétmennétek? Veled is ezt csinálná?
2012. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jány, neked ilyenkor nem szólnak a szirénáid, hogy nem kóser az ipse? Mert ha én ilyen emberbe botlanék, hát dobnám ki a p.csába... Ez emberileg egy kalap sz.r ez az ember, mi a halálnak akarsz vele járni...? De úgy komolyan?

Ha viszont vele maradsz, akkor meg is érdemled...

2012. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom az exeiről csak jót mond, vagy semmit. Mindegyikkel tudom, hogy miért szakítottak. Még azt se szidja, amelyik megcsalta, egyszerűen kijelentette, hogy ez nála válóok. De nem szívatta, csak szakítottak. Engem az is zavarna, ha elemezgetné az elődjeimet, nemhogy az, amit a te párod csinál... Nem hiszem, hogy összejönnék egy ilyen gerinctelen, gyerekes alakkal... 24/N
2012. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a negyedik válaszolónak igaza van. egyszer jártam hasonló alakkal, na vajon mi derült ki róla? inkább hagyjuk, megtanultam a leckét. fusssssss!
2012. máj. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot már tudsz is: hogyan fog veled viselkedni és mit fog mondani a hátad mögött, ha szakítotok. Elgondolkodnék...
2012. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hogy szívatta?
2012. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!