Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál, ha a párom össze-vissza szidja az exét, és emellett ecseteli, hogyan szivatta?

Figyelt kérdés

meg hogy mennyi bosszúságot okozott az exének, hogy jól kikészítette, stb? számomra ezek eszeveszetten undorítóak, és nem igazán becsülendőek.

főleg úgy, hogy valamikor szerette őket... az pedig külön slusszpoén, hogy együtt vagyunk, és épp keresi az ex, ő meg röhögcsél az igazán szívhezszóló, és egyértelműen fájdalommal teli emailjén, smsén...

olyan is volt már, hogy kérdezte, mit írjon, amitől egész biztosan fájni fog neki, úgy, hogy az se baj, ha belehal...


2012. máj. 20. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez már-már gyanús. Ez a nagy utálat. Nem lehet, hogy az ellenkezőjét próbálja leplezni, a fájdalmát?


23/N

2012. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

menekülj, amíg nem késő

ugyanez a szitu egy ismerősömnél annyi változtattal hogy most ő is ex lett és őt is jól megszivatták mint a másikat, akiről az a r.bi mindig mesélt.

ha valaki mással szemét nem garancia, hogy veled se lesz az majd ha megun, megsértődik vmi piti dolgon stb.

én dobnám az ilyet már az 1. ilyennél

2012. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez azért tényleg durva.
2012. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

AZONNAL SZAKÍTANÉK VELE!!! Gondolkozz már kicsit! Veled is pontosan így fog bánni, ha úgy alakulna és büszke is lesz rá, ilyen kell neked?

Nem lehet valami észlény amúgy a párod, mert akkor tudná, hogy maga alatt vágja a fát.

2012. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Szia Szöszi :)! Takarítsd el a szottyba! Ha az exével ezeket csinálta Te sem számíthatsz jobbra! 100 akad helyette, sőt 99 különb is nála! Éld az életed! (de nélküle)!
2012. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahogy végigolvastam azt amit írtál nekem is azonnal az jutott az eszembe, hogyha (nem kívánom) szakítanátok lehet,hogy veled is ezt csinálná. Engem is nagyon irritálna(sőt). Lehet, hogy szóba hozhatnád neki ezt a dolgot, hogy minek mond róla ilyeneket meg hogyha régen szerette akkor most minek szidja meg stb...
2012. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!