Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Mult hét pénteken felhivott reggel a baràtom,elég szomoru volt a hangja ezért ràkérdeztem mi a baj! ! Azt mondta rosszulaludt és hiogy ébren àlmodott,ha talàlkozunk nagyon össze fog velem veszni(mint ha megcsaltam volna,azt vettem ki)! Sirva vissza hivtam,hogy mondja el mi bàntja,nem tudok vàrni vasàrnapig(akkor talàlkoztunk volna ujra!!v Nem mondott semmit! Eljött a vasàrnap,tegnap àtmentem. Kérdeztem mi a baj,de nem mondta meg! Munkàra koncentràl majd este, de este sem mondott semmit!! Voltak közben megjegyzései, ami azzal kapcsolatos,hogy hazudom neki!!!

2012. máj. 21. 08:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Engem az bànt ebbe az egészbe,hogy ot bàntja valami aminek semmu valosàg alapja nincsen!!! Ja és ami fontos, tul kedves volt velem tegnap!!! Nagyon furcsa
2012. máj. 21. 08:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miben kéne dönteni?
2012. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mit csinàljak? Engem ez elegge frusztràl,de gondolom ez ertheto!!
2012. máj. 21. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé nagy zagyvaság. Én sem értem, miben is kellene döntened? A barátod álmát kellene megváltoztatni, vagy mi? Mi az, hogy ébren álmodott? Hány évesek vagytok? Azért sírtál mert rosszat álmodott a pasid?
2012. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamit kitalalt vagy valaki mondott neki vmit ami ot bàntja es azt hiszi hazudtam neki, de nwm mondja el!!!
2012. máj. 21. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatalság bolondság.
2012. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idösek is vagytok ?:D Mert szerintem hülyeség ha valaki álomra alapoz valamit.. esetleg hallott valakitöl valamit vagy valaki belebeszélte hogy te hazudtál neki valamiröl de hogy egy álom miatt legyen kiakadva rád az tényleg baromi örültség én is álmodtam már hogy a párom megcsalt akkor most szakitsak vele ?!:D
2012. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és tölünk vársz megoldást , mondja el mi baja van és ha nem akkor menjen a pcsaba mert ilyen gyerekesen viselkedik, ha valamit elkezd azt fejezze is be
2012. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy mit kellene tenned? Növessz egy kis méltóságot, kérlek! A pasid úgy viselkedik, mint egy hülye p1csa, és te vagy kétségbe esve.


Ha nem mondja el, mi baja, de csinálja a cirkuszt, akkor azt elküldöm a halál f*szára, és megmondom neki, hogy majd hívjon fel, ha mondandója van. Bakker, azt hittem, ilyen gyökér módon csak 16 éves csajok viselkednek...

2012. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!