Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen senkim, most úgy nézett ki talán nyitva áll előttem egy kiskapu amin megtalálom a kibúvót. De vajon miért van ez így?

Figyelt kérdés
Sajnos teljesen magamra vagyok utalva... ez már nagyon régóta így van, de az utóbbi időben erőt vettem magamon és megpróbáltam felállni erre kaptam egy hasba rugást, hogy már pedig a földön maradok. Nagyszüleimet nem ismertem, meghaltak még sokkal azelőtt, hogy megszülettem. szüleim teljesen semmibe néznek, ahogyan a nővérem is... pár hónapja elkezdtem jó irányba terelődni, nyitottam a boldogság felé szó szerint és ennek köszönhetően megismertem pár lányt, a legutóbbit nagyon megkedveltem, de tegnap megmondta, hogy nem vagyok neki elég jó... most mit csinálhatnék? újra magamban vagyok, barátaim mintha nem is lennének (azért érzem ezt mert velük nem lehet megbeszélni ezeket a dolgokat)
2012. máj. 21. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A párkapcsolati csalódások sajnos természetes velejárói az életnek. Fogd fel úgy, hogy megtörtént veled, ami a társkereső emberek 99%-ával legalább 2-3 x megtörténik. Nyertél egy kis tapasztalatot, tisztábban látsz és több eséllyel fogsz barátnőt találni a későbbiekben.


Ebben az a jó, hogy ad egy pozitív szemléletet és egy percig sem hazudsz magadnak.

2012. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Évek óta csak a tapasztalatokat szerzem...
2012. máj. 21. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Elszomorító ilyen dolgokat olvasni egy emberről. Elég szomorúan hangzik annak ellenére hogyha a saját gyerek koromra gondolok másét nem tartom nehéznek... Ha úgy érzed hogy van valaki akivel tudsz a bizalmas dolgaidról beszélni, akiben tényleg megbízol ne tartsd magadban a dolgokat, jobb ha kibeszéled magadból az ilyesmit. Annak ellenére hogy ilyen az életed ne veszítsd el a bizalmadat az emberekben, előbb utóbb találsz is majd egy olyan lányt akivel jól együtt tudtok lenni hidd el. Mindig pozitívnak kell maradni akkor is ha már nagyon nehéz.
2012. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen ember... ez a lényege... pedig ronda se vagyok semmi... egyszerűen nincs akiben megtudok bizni mert olyanokkal vagyok körülvéve akik már egyszer átejtettek...
2012. máj. 21. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Na de azt mondod most kezdtél pár keresni. A családi negatív tapasztalatokat ne vedd ide, én kizárólag a párkeresésről beszéltem. Ebben nyertél tapasztalatot, ami akár hiszed, akár nem pozitív dolog, még ha most nem is tűnik annak.

Nekem is szabályosan jót tett, hogy összehozott fiatalabb koromban a sors olyan emberrel, akit ma már messziről elkerülöm, mert így képes vagyok meglátni az igazi értéket.

2012. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!