Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés

23 évesen még mindig szűz vagyok, kezdem azt hinni soha nem lesz párom.

Egyáltalán vannak itt olyan férfiak, akik 20 felett még szűzek, és hasonló cipőben járnak mint én?


2012. jan. 17. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Van. De attól neked nem lesz jobb, ha együtt sírunk ezen... /F
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
még 25 fölött is. csak olvasgass. 20 percenként beköhög valaki egy hasonlót
2012. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen, azt észrevettem, hogy sokan írnak hasonlókat.
2012. jan. 17. 19:09
 4/22 anonim ***** válasza:
Azoknak az az embereknek, akik állandóan ilyenek miatt sírnak nincs semmi dolga? Komolyan, ha tanulnának vagy dolgoznának, akkor nem lenne idejük ezen agyalni.
2012. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
képzeld tanulok, de nem csak a tanuláson jár mindig az eszem, vagy te talán csak a melóra és a tanulásra tudsz gondolni?
2012. jan. 17. 19:12
 6/22 anonim válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot gyorsan szerzel egy nőt aki leveszi rólad a szüzesség terhét mert minnél tovább maradsz szűz annál jobban leszel gátlásos ;)
2012. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
bocsi nem írtam lány vagyok. :)
2012. jan. 17. 19:12
 8/22 pqpqpq ***** válasza:
hirdesd meg a szuzesseged elvetelet. van aki meg fizet is erte.
2012. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Cseréljünk! Adjuk oda egymásnak a szüzességünket:D
2012. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok, mint te, 23 vagyok és szűz, sosem volt még barátom, mert mindig tanultam, meg amúgy sem voltam egy partyarc típus soha, most meg a munkám mellett tanulok, úgyhogy ezért sincs időm normálisan ismerkedni. Ez nem nyafogás, csak néha rájön az emberre, hogy jó lenne egy társ, meg vágyik az ember szexre is, ez így lenne természetes, de tisztában vagyok vele, hogy másoknak sokkal komolyabb próblémáik vannak az életben..
2012. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!