Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit gondoltok egy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit gondoltok egy nap a párotokra?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok meg, hogy fiúk vagy lányok vagytok, hány évesek és órában szeretnék rá választ kapni. Köszönöm :)
2012. máj. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
24 órából körülbelül 26 órát gondolok a drága nejemre
2012. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat és szerintem ez normális ha valaki szeret szerelemből valakit nagyon :))

19/L

2012. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a napom, vagy milyen korszakban vagyok.

Ha lazább a napom, akkor kb egész nap, de ha valami eltereli a figyelmem, pl. most az érettségi, akkor nem olyan sokat. 18L

2012. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész nap, még munkahelyről is üzengetünk egymásnak. Szó szerint egész nap, mikor nincs itt, amikor pedig itt van, sokmindent együtt csinálunk. Ha nagyon oda is kell figyelnem valamire, akkor is simán kijön az ébren töltött órák 90%-a. L28
2012. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

folyton. Távkapcsolat (hétvégente találkozunk ) de elmegyünk suliba,onnan is irogatunk egymásnak,aztán délután is skype,facebook,telefon,néhanapján ugye tanulni is kell,de akkor is folyton csak a másik jár az eszünkbe. Szörnyű,hogy mennyit tudok rá gondolni. Mivel alváskor nem gondolkozom,ezért az nemszámit bele az időbe,de a nap többi percében csak ő jár a fejemben :)


18F

2012. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én percenként gondolok rá facézunk twitter ...
2012. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!