Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások miatt nem lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miatt nem lehetünk együtt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátai miatt nem lehetünk együtt, mert ők gáznak tartanak. A sok kritikától és bántalmazástól akar megvédeni a srác és ezért nem lehetünk együtt, pedig ő szeret. Mi a véleményetek?
2012. máj. 20. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A barátaival is megszakíthatta volna a kapcsolatot.
2012. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
azért nem akarja mert már nagyon régóta ismeri őket.. és attól fél a végére nem maradna senkije :/
2012. máj. 20. 14:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi barátai vannak, akkor nem uszítják ellened. Meg kell érteniük, hogyha szeret téged, különben nem barátok.
2012. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ezt már mondtam én is, de ő most vak én meg csak szenvedek.. hisz ez az első..
2012. máj. 20. 14:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy mások miatt nem lehettek együtt. Ha szeret, felvállalna és nem hagyná, hogy kritizáljanak, bántsanak.
2012. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Csegi89 ***** válasza:
Ha igazán szeretne, akkor kitartana melletted. Ha ezek a 'barátok' igazi barátok lennének, akkor elfogadnák, hogy veled akar lenni.
2012. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom és ezt próbálom én is elhitetni vele, de egyelőre nullán állok.. pedig úgy szeretném hogy legyen valami..
2012. máj. 23. 19:23
 8/18 anonim ***** válasza:

Elég gáz barátod van, fontosabbak az ismerősei, mint a szerelme. Gondolom akkor jó vagy, amikor ágyba visz.


Sutyó alak!


23/N

2012. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szóval 16 vagyok, nem járunk és nem feküdtünk még le és ha így haladunk nem is fogunk. Ne aggódj nem hagyom magam hogy ágyba vigyen
2012. máj. 23. 19:33
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó.. ne haragudj de nem egy olcsó kis k*rva vagyok aki csak úgy félre k*r és én egy szóval nem mondtam hogy hagyja ott a barátait. Csak azoknak megkéne tanulniuk elfogadni. Persze most meg mi lez a következő gondolatod: végig akarok menni a bandán.. Igen.. ez a tervem. Tudod nem elég hogy már több mint 6 hónapja várok erre a srácra senkivel nem volt kapcsolatom, ráadásul ő lenne az első barátom, tényleg.. pont úgy nézek ki mint aki félre fog k*rni..
2012. máj. 23. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!