Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Vagy jobb ha nem reagálok,ugye?A barátom,vagy most már nevezhetem exnek is ez miatt szerintem,péntek óta "nem tiszta" állapotban van ,és agresszív,mocskolódó üzeneteket írkál,hívogat,eddig nem reagáltam rá semmit.Ráadásul leskelődik a ház körül is ,ami szintén nem normális.Nem első eset,de elegem van ebből,hogy néha elgurul a gyógyszere,mert bevesz valamit,aztán képzelődik,és pasikkal lát.Attól félek,ha nem válaszolok,még jobban be fog dühödni,de semmi kedvem beszélni vele,mert elég rendesen megsértett már azzal amit irkált.Hogy kezeljem ezt?
2012. máj. 21. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egy drogossal kezdtél, akkor edd meg amit főztél...
2012. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kár volt foglalkozni vele. Majd megunja remélhetőleg, ha nem a hatósághoz kell fordulni.
2012. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne állj vele szóba, ha erőszakoskodik, hívd a rendőrséget. nem is tudom, eddig minek jártál vele.
2012. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elején nem volt ilyen,különben nem érdekelt volna.Mostanra ment el a maradék esze is szerintem.
2012. máj. 21. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá, és kérdezd meg: mi a retkes fenéért csinálod ezt??!?! miért akarsz ezzel engem elüldözni?
2012. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt normális emberek laknak,nagy a csend is,nem mennék oda hozzá hogy itt ordibáljon az utcán.Reggel dolgoznia kell menni mindenképp,nem állhat itt egy folytában napokig.Lehet megpróbálok elmenni pár napra valahova.
2012. máj. 21. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg szólj a szüleinek :S meg a saját szüleidnek is:s
2012. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na igen, az egy módszer, hogy megkérdezed ismerőseit, haverjait, hogy mi lelte?
2012. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindketten egyedül élünk már,ezért nem jó ilyenkor ha egyedül vagyok.Ez miatt szerintem el is fogok költözni máshová.
2012. máj. 21. 23:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom ezt megkérdezés nélkül is.Annyira szerelmes szerinte,hogy nem bírná elviselni ha elveszítene,ezért a féltékenységtől már bekattant.Csak az a poén,hogy pont ez miatt veszít el.Amúgy nem hiszi el senki hogy ilyen,mert csak velem csinálta ezt mostanában.
2012. máj. 21. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!