Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a srác? Megijedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác? Megijedt vagy csak egy éjszakát akart?

Figyelt kérdés
Egy srác megszerezte a telefonszámomat(régóta ismerem,csak nem nagyon szoktunk beszélni). Majd irt sms-t,h reméli nem baj.Aznap este még ment a sms, kérdezte,h h nincs barátom,irtam neki,h jól éreztem/érzem így magam.erre,hogy ő is igy van vele, de talán én kivétel vagyok. Majd másnap nem irt, de látott egyik régi ismerősömmel(srác), majd este irja a sms-t,h látja,h új hódolóm van nem akar zavarni. majd névnapomkor is felköszöntött. másnap halottam,h alakul neki vkivel, és aznap este derül ki,hogy lesz e belőle vmi. majd délután irja a sms-t,h este talizhatnánk, jó a hátsóm és meg szeretné vizsgálni közelebbről,meg hogy a franciabugyi a kedvence. erre én irtam neki,h miből gondolja,h lesz vmi?erre már nem irt, majd másnap kíváncsiságból irtam neki,hogy este?franciabugyi? azóta nem irt... csak ha találkozunk köszön,meg állandóan bámul... megijedt vagy csak meg akart d*gni?Rám gondolt,h alakul neki vkivel?
2012. máj. 22. 19:16
1 2
 1/11 Strigi ***** válasza:
100%

Nyilván meg akar dugni.


De a f*szért kell neked meg kavarni. Egyik nap lepattintod, aztán meg zavar, hogy nem folytatja a flörtölést másnap? Divat lett, hogy a "nők" össze-vissza módon viselkednek, ha egy pasi pedig nem követi az aktuális kedvüket, akkor jönnek Gyakori Kérdésekre beszarva, hogy nem értik... Mi sem értünk titeket. Egál.

2012. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lekoppintásnak szántam...ha igazi pasi lenne akkor lépne vmit... nem?
2012. máj. 22. 19:32
 3/11 Strigi ***** válasza:
Akkor lépne, ha kifejezetten te kellenél neki, nem csak valaki. Az egyértelműen kiderült, hogy nem konkrétan te kellesz, másodszor is bepróbálkozni már túlzott erőfeszítésnek számított volna neki érted.
2012. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért nem egyszerűbb ha megmondja,h meg akar dugni? Mikor kell ez a sok hűhó... meg akkor miért irta azt a sms-t,hogy látja új hódolom van, nem akar zavarni....
2012. máj. 22. 19:46
 5/11 Strigi ***** válasza:

Azért nem mondja, mert úriember. :D


De a francia bugyit én is szeretem.

2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az úriember meg is csalja a bnőit? De mégis mire irhatta szted?
2012. máj. 22. 19:52
 7/11 Strigi ***** válasza:
Azt akarta, hogy túldimenzionáld magadban és még az előtt gyorsan ágyba bújj vele, hogy azt egy másik lány foglalná el előled. Csak téged ennyire nem érdekelt a téma, a terv nem jött be és annyira meg nem tetszel neki, hogy tovább próbálkozzon.
2012. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most lesz a sznapja, irjak neki egy sms-t? ha már ő is felköszöntött névnapomkor....
2012. máj. 22. 20:00
 9/11 Strigi ***** válasza:
Akarod, hogy megd*gjon? Akkor igen. Amúgy minek?
2012. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj de gyökér ez az ember.Szerintem még életében nem volt nője....Csórikám....
2012. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!