Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Fontos nektek, hogy legyen a párotoknak érettségie?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok nő, de szerintem elengedhetetlen.

Főleg, hogy ha nem analfabéta az illető akkor meg tudja írni a mai érettségiket 2-es 3-asra...

2012. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
orvosi/mérnöki diploma nélkül nem állok szóba senkivel xD
2012. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se kell egy észkombájnnak lenni ahhoz, h valaki lerakja az érettségit, nekem azért számít... amúgy alapból az okos pasikat szeretem (ez nyilván azért nem iskolázottsággal függ össze főleg), de azért egy érettségi szerintem minimum
2012. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Csegi89 ***** válasza:
50%
Én sem nő vagyok, de kifejtem a véleményem ha nem baj. Szerintem ma már ez fontosnak számít. Viszont én ismerek olyat is, akinek 8 osztálya van és jóval intelligensebb és sokkal nagyobb lexikális tudással rendelkezik, mint egy velem érettségizett srác...
2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen, hogy ne írjon ilyen brutális címeket/kérdéseket.
2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem neked a 8 általánosod sincs meg!
2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Fontos dolgok közé lehet szerintem sorolni, de nem ez a mérvadó.
2012. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A mai világban amikor 50-es iq meg 50 ezer forint is elég egy érettségihez szerintem elvárható hogy mindenkinek lapuljon egy a fiókban.
2012. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Pasi létemre bepofátlankodom ide. Fordított esetben nekem számítana, hogy van-e érettségije a páromnak.


Jó lenne tudni, hogy miért nincs neki, ha nincs.

Mert ha szellemileg nem volt képes az érettségi megszerzésére, akkor elég kétséges lenne a hosszabb távú kapcsolat.


A másik meg az, hogy érettségi nélkül se továbbtanulni nem lehet, se normális munkát szerezni. És így igazából nem is tud magával mit kezdeni, kiszolgáltatott állapotban lenne.


Persze megint más lenne a helyzet, ha teszem azt jönne egy falusi lány, akit szülei nem járattak iskolába, mert csak, de ennek ellenére azért otthon tanították, általános műveltséget szerzett, értelmes, és még kombájnt is tud vezetni. Mondjuk egy ilyen lány ha elég eszes, meg tudja szerezni akár utólag is az érettségit.


Az érettségi olyan szempontból számít, hogy akinek van, arról feltételezhető, hogy nem sík hülye. Bár kettessel is át lehet csúszni...

2012. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés!

A nőknél kizáró ok ha valaki nem rendelkezik érettségivel.

Tudod kérdező viszont azt kevesen tudják hogy sok intelligens ember szándékosan nem tette le vagy egyéb problémák miatt.Például nállam figyelemzavart és dislexiát állapítottak meg,ezen felül értelmetlennek találom a mindenki által istenített lexikális tudást,tinikorom óta az a meggyőződésem hogy értelmes dolgokat kellene tanítani az embereknek amiből valóban profitálhatnak ők maguk és a külvilág is.A modern iskolarendszer csak kínozza a tanulókat,elvesz a magánéletükből,és mostanában néhe beleütköztem itt-ott olyan észrevételekbe hogy az inteligenciát is visszaveti,cserébe óriási mennyiségű lexikális tudást kap az illető aminek a 80%-át soha nem fogja felhasználni.

Szóval tudom hogy én kiestem a ringből amiért 8 általános iskolát végeztem,de számomra fontosabb a szabadság mint a szemellenzőt kapott társadalom majdnem egésszének megfelelni.(leginkább a nőknek) -egy férfi-

2012. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!