Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Nem friss kapcsolat, más több mint 2 éve együtt vagyunk.

De néha azt érzem nem tudok kiigazodni páromon, mintha nem is tudnám kivel élek párkapcsolatban.

Valamiféle "ciklikusság" jellemző rá, ami kihatással van a kapcsolatunkra is. Úgy vettem észre, ha rendben vannak köztünk a dolgok, azt mintha ő unalmasnak találná. Elhanyagol, nem foglalkozik velem, volt hogy azt éreztem idegen nők iránt több érdeklődést tanúsít mint a saját barátnője iránt. Próbálok vele erről beszélgetni, de nem vesz komolyan, azt hiszi csak hisztizek. Én pedig közben egyre magányosabb és boldogtalanabb leszek és szakítás gondolata is felmerül bennem. Ezt mintha, mindig megérezné. Ilyenkor teljesen megőrül, figyelmes lesz, gondoskodó, érezteti hogy én vagyok a mindene. (Teljesen kicserélődik) Közös jövőt tervez, álmodozik stb. Erre nem reagálok egyből pozitívan, mert úgyis tudom hogy minden visszatér a régi kerékvágásba, de ő addig bizonygatja, addig hízeleg amíg újra el nem hiszem neki, hogy tökéletes a kapcsolatunk. Ha már úgy érzem "újra" szerelmes vagyok, boldog vagyok őt már egyből nem érdeklem annyira. (Legalábbis ezt érzem) Akkor több szabadság kell neki, több külön program. Már nem mondja olyan gyakran hogy szeret stb.stb. és állandóan ezek a ciklusok ismétlődnek az életünkben.

Miért? Én csinálok valamit rosszul? Bennem van a hiba? Vagy benne? Így mégis hogy vehetném komolyan? Hogy terveznék vele közös jövőt?

Én/25 Ő/28



2012. máj. 22. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerős.. nagyon ismerős. én sem tudom rá a választ, sajnos.
2012. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha 2éves kapcsolatban egyedül érzed magad és boldogtalannak akkor közös jövőt tervezni nincs értelme!
2012. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!