Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt tanácsolták nekem, hogy...

Azt tanácsolták nekem, hogy úgy tudok szálkásítani, hogy egy féle izomcsoportra egyszerre minél többet csinálok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk mellre fekve nyomás, majd tárogatás és ezt megállás nélkül annyiszor ahányszor bírom. Akadt egy problémám: tegnap kipróbáltam így az edzést, de harmadannyit bírtam mint szoktam csinálni, amikor úgy teszem ezt az egészet, hogy megcsinálok egy sorozat tárogatást, majd 10 mp pihi, has, ugyanannyi pihi, váll, megint pihi, és csak utána tértem vissza a mellre, ezáltal csomót pihent. Így sokkal többet bírtam, ennek nem több értelme lenne? Aki ajánlotta az azt mondta, hogy majd belejövök idővel...
2011. ápr. 16. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szálkásítás a kaján múlik! ugyanúgy végezd a súlyzós edzést csak csinálj ,mellette aerobot! http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aki meg ezt mondta neked az nem ért hozzá! ne hallgass rá,jobban jársz!
2011. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokra gondolsz?
2011. ápr. 16. 09:56
 4/4 lóf4szJankó ***** válasza:

Aki ezt mondta annak epp ugy fogalma sincs errol a sportrol mint neked.


OLvass utana ,nezd meg amit linkeltek ...es ha meg aztan se vilagos ,akkor kerdezz.

2011. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!