Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmult masfel evben elkezdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmult masfel evben elkezdtem sportolni, izmosodni, es most minden csaj velem akar jarni?! Mi tortenik itt?

Figyelt kérdés
Olyanok is akiknek azelott kimondottan nem jottem be. Hat ilyen egyszeru a dolog? Tapasztalatok?!
2012. máj. 23. 06:43
1 2
 1/13 Killerdecsy ***** válasza:
Sok lány jobban szereti a jó sportolókat
2012. máj. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Beviz Elek ***** válasza:
Ennyit számítanak a külsőségek (hozzátenném, hogy jogosan, én sem járnék egy méretesebb csajjal..)
2012. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
gondoltam megosztom a tapasztalatomat hatha inspiral valakit.
2012. máj. 23. 06:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja,velem is ugyanez történt:)) 16/f
2012. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Beviz Elek ***** válasza:
67%

Teljesen jogos, hogy megírtad! Mindenki jön sírni emiatt, pedig csak ki kéne lépni a wow-ból. Nem a csajok a hibásak én úgy gondolom...


Nekem nagy mákom van ilyen téren. Pár lány szerint jóképű vagyok (ebben kételkedem), de azt tudom, hogy a duma nagyon megy. Nem vagyok gátlásos, jön a f.szság megállás nélkül és ezt nagyon csípik! Emellett imádok enni, de egyszerűen nem ragadnak meg a kilók! A barátnőm másfél éve etet, azóta felszedtem 10 kilót (pedig rengeteget eszek) és zsírban nem látszik meg. Már nem esik be a hasam, + mindenki azt hiszi, hogy gyúrok (pedig ritka lusta vagyok ilyen téren).

2012. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És mit csináltál?

Hogy kezdted?

Milyen testsúlyod, magasságod, étrended volt azelőtt mielőtt elkezdtél sportolni?


Leírnád nekem privátba vagy ide, hogy miket csináltál?

Mit ettél, mit nem ettél, ittál-e ilyen XXZY hiper szuper étrend kiegészítőket....és mikor látszódott először a változás?

Én is el szeretném kezdeni, mert ahogy most kinézek...hááát...:S.

2012. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


5. Vagyok.. Ezt hallgassátok meg.. Nagyon beteg:D

2012. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A lanyok az izmos pasikat szerettik. Csak a gyks lanyok nem szeretik csak a rendes pasikat erdekes modon. A valo eletben a csajok meg az izomra es a bunkosagra tapadnak. Hm akkor kinek van igaza?
2012. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NEKEM!!!

Pénz beszél kutya ugat!

2012. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, a lányok is külsőre mennek, és aztán jön a belső.

Lehet belsőre eddig "megfeleltél", most már külsőre is.


Én lány vagyok, tavalyelőtt még 65 kiló voltam a 158cm-hez, és a kutya sem akart velem szóba állni.

Most fél éve már 45 kiló vagyok, megnövesztettem a hajamat, szőkére festettem, és volt egy futókalandom egy csodás pasival, és íme, 3 hónapja barátom van és emellett rendszeresen udvarolnak azok a fiúk, akik előtte rám sem néztek!!!

21L

2012. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!