Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mit jelent, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent, ha a párotok lájkol?

Figyelt kérdés

Elsősorban egy saját magát ábrázoló képre gondolok, nem táj, nem poénos, nem tárgyat ábrázoló kép. Nyilván azért lájkolja, mert tetszik neki amit lát. Lehet hogy bugyuta a kérdés, de remélem valaki megért...

Tudom, hogy a párom nem egy nagy fb-os, alig lájkol, mégis amikor a közös ismerőseink képeit nézegetem, mindig ott van hogy a párom lájkolta (ugye mindig az ismerős lájkját jeleníti meg a fb előbb) és észrevettem, hogy csakis lányokat lájkol, ahol feltűnően csinosak. Volt olyan is, hogy kommentelt egy olyan képet, ahol az ismerőse pucsított, ezt írta oda: OMG!!!

Ekkor már együtt voltunk. Ezeket mire véljem? Annyira fura meglátni a nevét egy-egy csinos lány képe alatt. Vagy ez nem mérvadó? Érdekes, mert az elején mikor ismerkedtünk, egy képemet lájkolta, később szóba került és mondta hogy ezzel jelezte hogy tetszem neki. Akkor más csajoknak is így jelez?

Köszönöm előre is.

22L


2012. máj. 23. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát erre nem tudunk szerintem neked mit irni!Kérdezd meg öt hogy miért lájkolja a képeket!!

Gondom tetszik neki :) de attol téged szeret veled van nem a lájkos csajokkal!Szerintem felfujod a dolgot!

2012. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy baromság.

Mivel csak "lájk" van, tekintsd "átvételi elismervénynek", amivel jelzi, hogy látta a képet.

Felesleges kattogni rajta.

2012. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Párom is minimálisat van fb-on,látok néhány lájkot,de csak normális képeken,és egy se csinos ismerős csajé.

Engem zavarna.

szerencsére nincs ilyen problémám:)


kérdezz rá

2012. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Atya ég!!!!!

Ez csak egy nyavajás lájk nem egyéjsakás kaland!!

De jó hogy én nem ilyen no vagyok

2012. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Johnny B. Goode ***** válasza:
46%

Így van, egy natúr "tetszik".

Ha csinos lány van a képen, az is tetszhet, sőt...

Ha meg tetszik, akkor miért ne jelezné?

Ez nem jelent semmi rosszat, csak annyit, hogy értékeli a képet.


Az OMG-s képen meg lehet, hogy éppen megbotránkozott... ;)

2012. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
OMG---biztos azt jlenti...O Mennyire GÁZ :) hehe
2012. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tudják, hogy a párod és hűséges, akkor semmi gond. Ha mást gondolnak/tudnak róla, akkor érdemes elbeszélgetnetek.
2012. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

aha, nem nagy ügy. de amikor a pasi ugyanezért fordítva kiveri a balhét az rendben van?

ezt nagyon utálom, a srácok csak rávágják, hogy aj ez semmit nem jelent, de ha a csaj csak a haverjához hozzáfűz valamit olyan hihetetlen hisztit csapnak hogy a pofám leszakad.

Láttam ilyesmit, van a környezetemben ilyen pár.

Szerintem senkinek nem kéne sem izmos sem pucsitós képeket "lájkolnia", unatkozás helyett inkább egymással kéne foglalkozni.

2012. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és azt is, hogy legalább egy ember egyet értett velem:)
2012. máj. 23. 15:06
 10/11 Johnny B. Goode ***** válasza:
0%

Jaaaa, nem tudtam, hogy egyet kellett volna érteni...

Legközelebb írd ide azt is és akkor rettentően fogunk neked bólogatni :)


Egyébként hiába ágáltok, különbség van fiú és nő között.

Egyenlőség van, de mégis vannak olyan dolgok, amit az ember megenged az egyiknek és rossz szemmel nézi a másiktól.

Ha egy fiú lájkol, akkor lehet benne hibát keresni és veszekedni, de hülyeség, mert úgy is meg fogja tenni, ráadásul senki nem fog törődni azzal a lájkkal (mert ugye a lányoknál komolyabban kell kezdeményezni egy lájknál...).

Ha egy lány lájkol egy pasit, az a pasi már rögtön arra fog gondolni, hogy a lány érdeklődik a "téma" iránt...


Ilyen a természet, ne várjátok el, hogy nő=pasi legyen a képlet, mert így is globális felmelegedés van már, ne súlyosbítsuk a helyzetet.

Van olyan viselkedés, ami jobban elfogadható egy fiútól, viszont cserébe van olyan helyzet, mikor a lány mondja ki az utolsó szót. Mindkét nemnek van előnye és hátránya, nem kell kiakadni egyiken sem.

2012. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!