Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv! Jól meg fogom szívni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Jól meg fogom szívni, mert agyonszeretem a Barátnőmet. Értitek? Min változtassak (43) (eff nyilván) De a történet korántsem egyszerű, tovább.

Figyelt kérdés
1986-ban jártunk,egymás szüzességét vettük el.Nagyon szerettem már akkor is,mert Ő adott egy olyan szintű boldogságot számomra,mint vaddisznó.25 év után újra együtt,most,7 hónapja.Én 5-kor kelek,munka8,du pedig maszekplusz3-4óra.Este szeretném,ha itthon lenne velem,mert igénylem a szeretetét,tekintetét,nőiességét,stb.,és e mellett szeretnék mindennapos normális főtt vacsit 10-12 óra szerkezetlakatos munka után.Ő erre azt mondja,hogy ez nem mindig fog sikerülni,mert vannak Barátnői,és Velük is kell tartani a kapcsit,tehát lesznek olyan napok,amikor nekem kell megoldani az esti kajámat.Egyébként enn 41,két lány az előző házasságból,13/16,nekem pedig 19 éves Fiam.Lényeg:nem az a baj,hogy vacsit kell csinálnom,hanem szeretném,ha munka után itthon lenne,együtt a család.Ő azt mondja,hogy én be akarom zárni Őt egy milliméteres,sablon világba,mert a túlszeretetemmel magamhoz szeretném láncolni,vagy mi...
2012. máj. 23. 11:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Remélem külön kasszán vagytok.
2012. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen értem a problémát :) Hagyd h menjen ha akar, ha emiatt vitázol vele, nem fog sokáig tartani, de ha megértő vagy támogatod, h barátnőzzön, alig várja majd h haza rohanjon a legédesebb pasihoz a világon. Néha ereszteni kell a pórázon, h jobban kötődjön hozzád :)
2012. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Johnny B. Goode ***** válasza:
43%

Szerintem meg ha a párja végiggürcöli a napot, este nehogy már csavarogjon az asszony...

Ha nem dolgozik ő is estig, akkor oldja meg, míg dolgozol, estére meg menjen szépen haza, ha nem is hozzád, de a gyerekeihez mindenképp.

Telefon vagy net nem jó neki?


Néha-néha belefér a csavargás, de azért felelősségteljes anyuka serdülő gyerekekkel, most kell rájuk odafigyelnie!

2012. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Gondolom egyedülálló anyaként is minden este a barátnőinél lógott meló, és a gyerekek után.
2012. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
:D Édes ez a felfogás. Miért ne mehetne el munka után ő is a barátnőivel? Na mindegy nem értünk egyet, nem is kell. Csak az a lényeg h mindenki megtalálja azt a partnert akivel ilyen szinten összeillik. De mivel manapság a nők is ugyanúgy dolgoznak, nem hiszem h elvárható, h otthon üljön, ha nincs kedve.
2012. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Johnny B. Goode ***** válasza:
45%

Én nem várom el, hogy otthon üljön.

DE ha nem estig dolgozik, akkor csavarogjon délután, estére meg vonuljon haza a családhoz...

2012. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Neked is és neki is igaza van valamilyen szinten, te nem várhatod el, hogy megszüntesse a kapcsolatot a barátaival, gondolom neked is vannak, viszont megoldhatná az alatt míg dolgozol.

egyszer-egyszer előfordulhat, hogy csak olyankor sikerül összehozni, de általában nem hiszem el hogy nem lehet úgy megoldani. Az viszont érdekes, hogy ő mért nem igényli hogy együtt legyetek.

Emlékszem mikor a párom 2hetes melóban úgy volt hajnaltól késő estig, én úgy vártam otthon, alig bírtam.

Találkozunk a barátokkal, hol együtt hol, külön-külön mindig úgy alakítjuk az elmenetelt hogy estére együtt legyünk.

Furcsa nekem hogy ő akkor este akar barátnőzni mikor végre hazaérsz a melóból.

2012. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azt kérdezd még meg h mi ennek az oka, mert pl ha a bnője dolgozik sokáig szívás. De gondolom amúgy is ilyen hetente kéthetente 1-2 alkalomról van szó, az meg nem gáz, ha több, akkor tényleg gondolkodj el, h akar-e egyáltalán veled lenni.
2012. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy 25 év alatt mindenkinek kialakulnak a saját dolgai.. Hogy munka után, este, miket szokott, miket szeret csinálni, és ettől most sem szeretne eltérni, illetve már nem is tud, hisz belérögzült.. Van az a mondás is, hogy szerelem múlandó a barátság örök. A barátnői akkor is ott voltak, mellette voltak a bajban, amikor te nem voltál, és voltak problémái, ezért őket többre becsüli..

Szerintem hagyd, hadd menjen.. Ha be akarod zárni, csak még jobban fog menekülni(én legalábbis mindig menekülőre fogom, ha korlátozni próbálnak) előbb-utóbb rá fog jönni, hogy te vagy a legtündéribb pasi a földön.. Kaját te is tudsz magadnak csinálni, nem fogsz belehalni, és néha nélkülözni is tudod a társaságát.. Még nem vagytok család, nem vetted el, és szerintem ő nem is szeretné ezt. Ne nyaggasd, ne fojtsd meg.. Hagyd élni, nekem ez a tanácsom. (később már a barátnői fogják hozzád küldeni, hogy nehogy már egy ilyen pasi mellett rosszul érezze magát.. ) Gyerekekről nem írtad, hogy állnak hozzád, hozzá, egymáshoz? Ez is fontos lehet..

2012. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi Nektek!Valószínűleg nekem kell engedni.Bp-i vagyok gyárilag,de rég óta vidéken éltem,egyedül neveltem a Fiamat 12 éve.1 éve vagyok Pesten ismét,de úgylátszik,még mindig vidéki men(South Park)vagyok.

A két lány azt mondta,hogy nekik mindegy,Ők már megszokták,hogy Anyánál a Pasik jönnek-mennek,és hogy Anya amikor iszik,parasz-bunkó.A Fiam azt mondja,Apa,te kajak gáz vagy.Szóval a som se tudja ,mi legyen.

2012. máj. 23. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!