Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek heti egy találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek heti egy találkozással lehet komoly kapcsolatot fenntartani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már majdnem két éve vagyok együtt a barátommal, nekem ez az első komoly kapcsolatom, neki már volt egy előttem, eddig egy héten 3szor is tudtunk találkozni, volt hogy többször is, de most új munkahelye van és így heti 1szer tudnánk pedig egy városban lakunk :S Hogy lehet így megtartani a vonzalmat?Eddig is voltak köztünk gondok, eltávolodtunk egymástól az utóbbi időben, de így mi lesz?Mi a véleményetek, ti voltatok már így?20/L
2012. máj. 23. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretitek egymást akkor lehetséges... Pl. a szüleim is heti 1x (néha 2x, ha úgy jött ki) tudtak találkozni csak a munka miatt és 23 éve házasok :-)
2012. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Teljes mértékben kivitelezhető hidd el nekem én is már együtt vagyok egy ideje párommal aki az ország másik felében lakik (kb450 km) tőlem. 2 hetente találkozunk és fent lehet tartani a szintet ha mind a ketten ez a vágyatok sőt nagyon jól meg lehet lepni egymást egy-egy kis aprósággal ;)

Sok sikert :)

2012. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!