Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha 1 fiú megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha 1 fiú megtudja h egy csaj járni akar vele és a fiú annyit mond rá h sajt?

Figyelt kérdés
tök komolyan kérdezem, jó vagy rossz?

#fiú #hekyes
2012. jún. 2. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
sötét a pasi
2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
azt jelenti hogy adjál neki egy sajtot és majd pár óra mulva megajándékoz ő is téged egy kis szaftos barnasajttal. tök komolyan mondom, ez halálos!!!
2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Marada ***** válasza:
61%
Éhes
2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Csegi89 ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen sajt... Mert ha Medve sajt, akkor oké. Ha pl. penészes sajt, akkor nem oké.

Viccet félre téve, benne lenne a dologban.

2012. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben írnék neki gyorsan, hogy mégsem sajt és megpróbálnám vele.
2012. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy a srác bunkó és/vagy sötét...
2012. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Rákérdezhettél volna...
2012. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úristeen, én ismerek egy fiút aki ezt mondaná rá :D Nagy arc a srác. Szerintem egyenlőre semmit nem jelent, annyit kb. hogy majd meglátjuk, nem ismer eléggé, hogy el tudja dönteni, vagy ilyesmi.
2012. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Röhögőgörcsöt kaptam a kérdés elolvasásakor. :DDD

Sajt!


Egyébként nem tudom, hogy mit jelenthet. Lehet, hogy nem igazán szeretne járni vele. De attól függ valójában, hogy a sajt, az ő szótárában pozitív, vagy negatív szóként szerepel. :)

2012. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most akkor Te vagy a lány? Mert akkor szerintem rosszat jelent. Lehet, hogy ő nem akar Téged.
2012. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!