Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nekik mindig ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekik mindig ott lenni? Pont ott és pont akkor mikor együtt 2esben lennénk.

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Elég nagy problémám van nagyon kivagyok borulva.

A barátomat interneten ismertem meg már lassan majdnem 2éve. És már 1és fél éve vagyunk együtt !!

A kapcsolatunk alapból nagyon jó. De ami kiborit engem azok a BÁTTYAI amikor megismertem őket AZ nekem nagyon gáz volt. Mert még akor nem ismertem ott senkit és piszkáltak beszóltak h : Mi van elvitte a maccska a nyelvem ? szólaljak már meg !! ( de nekem abszolut nem volt semi oan téma amihez hozzá tudtam volna szólni) Ez már nekem alapból 1 "seb" a szívemen tőlük ...

Akkor a következő a barátomat elviszik berugatni -bulizni és NAGYONNAGYON félek h vmi csajos ügybe is beleviszik ! Jó persze tudom h ha megcsalna akor alapból a pasim lenne a hibás ,hiszen nem a báttyai kényszeritették h "dugjon be vmit vhova" xD De akkor ha ez megtörténne 90% -ba a báttyai miatt , mert ha nem viszik a roszba megse fordulna a fejébe csajozni ...

A báttyain amikor talizunk érzem h furán néznek rám -persze teszik a jópofit : H hello mizu ?

De ti is voltatok már ugy ez csak a felszín, belül meg ... Voltatok már így nem ? Nagyon rosz :( Mindig gázul érzem magam ha ott vannak , egyszerűen félek h mikor szólnak be v vmi .... A barátommal már rengeteget veszekedtünk emiatt - mert konkrétan meg mondtam h utálom a báttyait :\\\\\\\\ erre természetesen mindig kiakad és én vok a h.lye p.csa aki csak hisztizik ..

Pedig félelmemnek igen csak vannak okai ..mert a báttyai ..Áh azt nem írom le mert nem lenn szép , De nagy vonalakba -> szóval ők ismernek "sötét utakat-embereket" ez IS igencsak gáz :S

Huuu ez nagyon hosszú lett ..H vki összekavarodott volna a lényege ANNYI h szerintetek mit csináljak a BÁTTYAIVAL ? Nem akarok jópofizni hanem vhogy megmutatni nekik h ENGEM NE UGASSANAK LE -KIK ŐK ? senkik

Meg hogy a barátommal hogy oldjam meg h ne mindig velük legyen :( MERT FÉLEK :S :(


2009. jún. 29. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasidnak kéne lépni valamit inkább.

Mond meg hogy te ehez nem vagy hozzá szokva, ne bányanak veled így egy kicsit drámázhatsz is a cél érdekébe. 18/F.

2009. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minden féle képpen üljetek le erröl beszélni, mert ez igy ténleg nem jo és engednie kéne valamenyit ebböl, mert oké h a testvérei de ez neked nem jó és a te oldaladat is néznie kéne, mert "1pár" vagytok.

valamint ezt neki is észre kellett volna magától is vennie és lépnie

lehet csak én vagyok ien de szerintem az utobbi lenne a normális 25/f

2009. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"KIK ŐK ? senkik " ezzel szerintem meg is válaszoltad a kérdést:D Ne tulajdoníts nagy hangsúlyt a bátyjai szavának, hallgasd meg a véleményüket(ami persze lehet gúnyolódás stb.) és kész, ne foglalkozz velük hanem a barátoddal foglalkozz.Ha pedig szeretnéd őket elkerülni akkor esetleg költözz össze a barátoddal, lakjon nálatok ha ez lehetséges, vagy albérlet.

19f

2009. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban a barátodnak mondd meg (de finoman, mégis a családjáról beszélsz), hogy téged ez zavar, és beszéljen már a bátyjaival erről. Ha van benne kis férfiasság, akkor megteszi. Ha a bátyjai jópofiznak, jópofizz vissza, de csak a megfelelő távolságból, végülis semmi közötök egymáshoz. Ha meg cukkolnak, te is visszaszólhatsz valami rövidet, frappánsat, akkor az ő szemükben is nőnél. (Bár a legjobb visszaszólások mindig csak utólag jutnak az ember eszébe.) Ha durvábban cukkolnak, akkor te is durvábbat szólsz. Egyébként meg biztos tudsz a barátoddal úgy találkozni, hogy nem viszi magával a családját. Ha meg a barátod nem tud melletted kiállni, akkor nem érdemel meg téged.

f24

2009. jún. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy egyszerűen a báttyai úgy érzik, hogy "elveszed őt tőlük" és "háziasítod" (ez elég vicces kifejezés xD) és ezért viselkednek így. Hiszen ahogy elhalgattam bulizós típusok. Egy rövid eszemefuttatás:

Van mondjuk 4 fiú (nem mondtad hány báttya van), tök jókat buliznak hétvégente, csajoznak, szórakoznak, stb. Erre belép a képbe egy lány, és felborítja ezt az "idillt" és "kiszakítja" a társaságból az egyiküket. Automatikusan a legegyszerűbb módon próbálják megoldani a problémát, hogy elüldöznek téged ezzel a viselkedéssel.

De neked ezt NEM szabad hagynod. ;)

Ha a báttyaival nem tudsz rendesen és komolyan beszélni, akkor beszéld meg ezt a barátoddal, hogyha ez a problémájuk (én gyanítom, hogy igen), akkor próbáljatok meg kompromisszumot kötni, hogy mindenkinek jó legyen. Bár a kompromisszum általában azt vonzza magával, hogy végül senkinek se lesz jó, de ha okosan csináljátok és mindannyian (te, barátod és a tesói) képesek vagytok áldozatot hozni az ügy érdekében, akkor juthattok valamire.


Szerintem ezt elsősorban beszélgetéssel lehet megoldani. Hiszen azt nem várhatod el a barátodtól, hogy ne legyen a tesóival azért, mert te nem jössz ki velük. (De ezt már a kompromisszummal lehet megoldani, hogy veled is meg velük is tudjon lenni.)


Remélem meg tudjátok oldani. :)

L/17

2009. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia az én barátom is elég fura természetü ö a haverjaival van tul sokat együtt én is birom öket de néha tul sok! mond el neki hogy jo lenne ha több idöt tölthetnétek együtt kettesben! de ne szidd a testvéreit, ne is hozd szoba öket mert ugy néz ki érzékeny a testvéreivel kapcsolatban és bármit mondassz ugyis te lennél a szemét!és a testvérei előbb vagy utobb elfogadnak, ha pedig szivatnak ne vedd a szivedre nyugodtan vágj vissza nekik szivd te is a vérüket(ne sértegesd csak poénkodj velük)!pont azért gonoszkodnak mert látják hogy mennyire rosszul esik ez neked!
2009. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm szépen a válaszokat-tanácsokat :)

Az h "beszéljem meg a baráttomal" végüliss ugy ahogy már meg volt . Csak pl oan rossz h Aug.-ba is mennk több mint 1hétre "bulizni" amit konkrétan elis mondott h arrol fog szólni h belesznek b.szva , persze mondta h NEM FOG CSAJOZNI mert csak én vok/leszek neki . Hát még ezt NEKIelis hiszem ...csak hát a báttyai :S na mind1

Meg azis kiboritja a lelkemet h én az ien családi öszejevetelelken (amik nekik vannak) azon én nem vok ott . Mondjuk igaz h önszántamból mondtam h NEM MEGYEK pedig ő hívott. De nem akartam h megin csak f.szkodjanak velem :S

DE lehet igazatok van egkéne nekik mutatnom apró visszaszólásokból. Modjuk ebben az esetben meg attol félek h ettől még jobban utálnának mint valaha : \

Na mind1 :S

Még 1x nagyon köszönöm a hozzászólásotokat ;)

2009. jún. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!