Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TANÁCSOKAT VÁROK! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TANÁCSOKAT VÁROK! Hogyan hozzam tűzbe újra? 2 éve vagyunk együtt, de lassan olyan, mintha már 20 éve házasok lennénk.

Figyelt kérdés
Nem járunk sehova, és örülök, ha 2-szer szexelünk 1 hónapban.De azt tudom,hogy szeret!Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, nem veszekedünk, meg semmi más csaj nincs a dologban, csak fáradságra hivatkozik mindig, és tényleg alszik is állandóan. De ha valahogy tűzbe tudnám hozni, hogy újra oda legyen értem?
2010. jan. 15. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
ha fáradt és alszik, akkor lehet más oka van, és nem a tűz hiánya. mindenesetre nem ártana szerintem vérképet nézetni nála, mert ha vérszegény, alacsony a vasa, akkor folyton fáradt és aluszékony. (nekem is alacsony a vasam) egyébként a másik problémára: esetleg akkor járjatok el ide-oda, kirándulni, vagy csak úgy sétálni a városba, lehet menni kalandparkba, de jó lehet csak egy sima mozi is, vagy beülni kajálni valahova beszélgetni, el lehet menni közös masszázsra, vagy fürdőzésre. vagy akár te magad is csinálhatsz otthon ilyet, kád, forró víz, gyertyák, zene, tea vagy bor, pezsgő stb stb
2010. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a külsődbe is vihetnél valami újítást. :) Mondjuk egy új frizura, csinos, új ruha is eredményes lehet. ;)
2010. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi,de az megint csak addig tart,amíg új,nem?:)Vagy?
2010. jan. 27. 16:29
 4/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk nem rossz ötlet,azért megfogadom,meg arra gondoltam,ha fogynék egy kicsit?Bár nem vagyok dagi,de egy kis alakformálás..?
2010. jan. 27. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia hát nem is tudom mit mondjak. a helyzet nálam rémisztően ugyanez.

Mi 2,5 éve vagyunk együtt, a pasim csak alszik szex havonta 2-3, de tuti szeret, csak mindig azt mondja h most fáradt, meg h csak bujjunk össze és ugy jó... ugyhogy a válaszokra én is nagyon kiváncsi vagyok...

Egy tanács azért mindenképpen: ne akarj lefogyni, mert nem azét nem szexeltek, mert 2 kilóval több vagy mint 2 éve, én ezért semmiképp nem koplalnék:D

2010. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)Hát ez aranyos..csak talán jobban vonzódna,vagy ilyesmi...nem tudom...S ti mennyi idősek vagytok,ha megkérdezhetem?
2010. jan. 27. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 18 ő 23
2010. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ti hány évsek vagytok?
2010. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én 21,Ő 23 lesz
2010. jan. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!