Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális:?

Figyelt kérdés

Elkezdtem helyesen étkezni,hogy fogyjak. Fogytam is 4-5kg-t és még tervezek 5-t. Most tartok 61nél, 165cmhez, tehát annyira nagyon kövér nem vagyok. Barátom nyaggatott azzal,hogy menjek edzőterembe,hogy hatékonyabb legyen az egész. Baráti körömből senkinek nincs pénze/ideje/kedve eljönni velem, tehát kiírtam ide hátha akadna valaki, de a moderátor mindig kitörölte. Barátom le is cseszett,hogy egy kérdést nem tudok kiírni rendesen és azért törlik ki..Na most sikerült, annyi áll benne,hogy fiú vagy lány jelentkezzen, mondtam is a pasimnak,hogy most sikerült és nem törölték.

Írt egy fiú,hogy ő jönne velem.Mesélem barátomnak nagy örömmel erre kiakad,hogy megcsalom és tényleg jól mondták régen,hogy szerelem csak férfi és férfi között lehet, mert a nők alkalmatlanok rá.. XD Kibukott teljesen.

Most szerintetek én vagyok a hülye???


2012. máj. 23. 22:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
White, nagyon köszi a hasznos tanácsot! Erre még nem is gondoltam, nem tartasz velem?:D
2012. máj. 23. 22:33
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem egy városban lakunk, csak hétvégén látom és ő a haverjaival jár.. na most menjek közéjük hétvégente, egyedüli csajként?:D Áááá nem is tudom..:D
2012. máj. 23. 22:34
 13/19 N0rbi04 válasza:
Most inkább haverjai, mint vadidegenek. Mellesleg én sem gondolom, hogy egy vadidegen srác a netről, csak edzeni akar egy lánnyal. De lehet én gondolok mindig rosszra. Velem is sajna ez, van hogy nem jön már senki edzeni. Venni kell egy nagy levegőt és lemenni zúzni a terembe. Többiek meg tespedjenek otthon.
2012. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ⱳhite ßell tényleg jó tipp majd ha egyszer maratonra edzek véletlen feltétlenül kiprobálom :D
2012. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát mindegy nekem mit akar.. én csak edzeni akarok. semmi több. :D

De férfi edzőterembe nem akarok menni..most emelgessek 60kg-os súlyokat vagy mit vártál?XD Csak biciklizni tudnék azt meg a szabadban is tudok.

2012. máj. 23. 22:39
 16/19 N0rbi04 válasza:
Lehet nyugodtan súlyzózni is. Nem csak a fenékből áll egy nő. ;) Én elhiszem, meg lehet ő is. Így te szemszögedből elég f*szságnak tűnik. De most gondolj bele, ő pl egy bombanővel járna edzeni kettesben. Biztos te sem lennél közömbös.
2012. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
de ki beszélt itt jó pasiról? :D azt sem tudom,hogy néz ki.. lehet,hogy egy vékonyka fiú, aki izmosodni akar. :D nekem csak az kell,hogy ismerjek valakit, nem merek bemenni 20 ismeretlen közé..
2012. máj. 23. 22:49
 18/19 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok.tényleg jobb lenne lánnyal menned,de amit a pasid csinált az gyökérség:D

eleve a terembe is megismerkedhetsz akármilyen hímmel,akkor meg már nem tök mindegy???:D

2012. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hátömsziaa..:) én hajdúsámsoni vagyok és csaj.:)! és mondjukén fogyásmiatt akarok menni:) 163cm-hez 62kg.:/
2012. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!