Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki azért nem akar komoly kapcsolatot mert nem akar többet szenvedni ha esetleg vége lenne?

Figyelt kérdés
Ha valaki kezdeményezne elhajtanám, még akkor is ha életem szerelme lenne. Nem akarom bevállalni, hogy esetleg vége lehet. Nem akarok többet ekkora fájdalmat, nem akarok többé szeretni senkit. Nem akarom, hogy bárki közel álljon hozzám. Keressek pszichológust? Ő tudna változtatni ezen vagy csak olyan lenne rám hatással aki tényleg szeretne?
2012. máj. 24. 18:59
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Igen, lélekben nyuszi vagyok.

Vele úgy voltam, hogy minél jobban megismertem annál jobban szerettem, de nem tudott úgy szeretni ahogy szerettem volna. Egy darabig örültem, hogy egyáltalán beszélünk, de nem lehet bírni hosszú távon...

Nem tudom még..., alakul majd, esélyt megadom, de ha nem akarnak tőlem többet akkor lelépek, ez biztos.

Nem igazán tudom miért szeretnének viszont vagy hogy alakulhatna ki egy ilyen erős bizalmi kapcsolat ami sok kapcsolatban nincs meg, mondhatnám, hogy a lelkem részévé vált, sokan meg csak elvannak valakivel akibe nem is szerelmesek és alig ismerik egymást.

2012. máj. 24. 19:40
 12/43 ASOT ***** válasza:
nézd...ez a te életed...ha elb@szod, akkor te b@szod el, és öreg korodban mikor ülsz a szobádban búsan egyedül, egy pinára gondolva , eszedbe jutnak majd az elmúlt évek, a kihagyott szép idők amik jobbak is lehettek volna...majd odakint a madárkák csicsergik az ablak előtt, hogy nézd..a vén hülye sír!
2012. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Öhm.., biztos nem pinára gondolok. :) Lány vagyok. :D
2012. máj. 24. 19:51
 14/43 ASOT ***** válasza:

b@sszki! :)


esküszöm szívem azt hittem, hogy egy ilyen hisztis pasiba botlottam bele :)


most már világosabb a dolog!


DE! Ugyanazt mondom amit eddig, szóval ugyanúgy vedd csak magadra szépen!

2012. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 ASOT ***** válasza:

most már szívesebben beszélgetek :)

egyébként az a baj h tényleg túl naiv voltál...


"azt akinek megengeded, hogy veled legyen, azt meg kell ismerned, és amíg nem ismered, nem szabad szeretned mert nem éri meg"

2012. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Szerintem jól ismertem, sokáig nem volt olyan amit ne mondtunk volna el a másiknak.

Miben voltam naiv?

Titokban vártam, hogy belém szeressen, nem a külsőmmel van a baj és nem is a lelkemmel csak megmagyarázhatatlan okból nem érezte úgy, hogy velem szeretne lenni. Rossz volt végignézni más csajok hogy bántak vele, meg azért jó lett volna ha megpróbáljuk, szerelem nélkül nem akarta, mondjuk ezt megértem.

2012. máj. 24. 20:01
 17/43 ASOT ***** válasza:

Ez "akkor volt"


most meg ez van! új élet új lehetőségek! új emberek!

bánkódni ráérsz majd a túlvilágon, úgy is rövid az élet!


ha mosolyogsz akkor visszamosolyoghatnak majd rád..ha szürke maradsz , mintha napsütésben csak feletted lenne egy esőfelhő a fejed felett, akkor nem vesznek majd jónéven....


szóval gyerünk szedd össze magad! a magánynak sírásnak sajnálatnak depisségnek nem most van itt az ideje! mi lesz ha 70 éves leszel?? úr isten....


fiatal vagy egy pasi vagy fordízva nő miatt, egy miatt sem érdemes szenvedni, amikor szép volt akkor szép volt de az "akkor " volt...és lehet még szebb is....

2012. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Egy kis környezetváltozás jót tenne, hogy tudjak ismerkedni, nem igazán vagyok emberek közelében. Strandon tudnék ismerkedni esetleg parkban, viszont ahogy néztem a 20 körüli pasik inkább más városokban vannak egyetemen vagy dolgoznak. Suliban a csoportban csak lányok vannak, velük nem szoktam eljárkálni. Nem igazán szoktam bulizni és nem is tudom mennyi esélye lenne komoly dolognak buliban.
2012. máj. 24. 20:18
 19/43 ASOT ***** válasza:

én azt mondom h mindenhol ugyanannyi az esélyed...de tényleg inkább egy másik közeg..


de lehet ismerkedni a helyi boltban, vagy bevásárlóközpontokban vagy supermarketekben...vagy akár ap postán...


Azt mondod te most 20 éves vagy ugye?


és komolyan mondom neked, h pszichológus nem segít, általa ugyanolyan magányos maradsz majd...ő nem fog elmenni veled sétálni vagy akármi h ismerkedj...


a pszichológus, az egy értelmes tapasztalt ember is lehet aki idegen, akivel leülsz és 4szemközt megosztasz mindent akivel elbeszélgetsz mert nem számít h mit mondasz mert kívülálló!


A pszichológus az nem más mint egy pénzkidobás!

2012. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Pszichológusról én is ezt gondolom, de végső ötletnek nem rossz ha jobbat nem tudok kitalálni.
2012. máj. 24. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!