Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki azért nem akar komoly kapcsolatot mert nem akar többet szenvedni ha esetleg vége lenne?

Figyelt kérdés
Ha valaki kezdeményezne elhajtanám, még akkor is ha életem szerelme lenne. Nem akarom bevállalni, hogy esetleg vége lehet. Nem akarok többet ekkora fájdalmat, nem akarok többé szeretni senkit. Nem akarom, hogy bárki közel álljon hozzám. Keressek pszichológust? Ő tudna változtatni ezen vagy csak olyan lenne rám hatással aki tényleg szeretne?
2012. máj. 24. 18:59
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Na de miben voltam naiv szerinted?
2012. máj. 24. 20:38
 22/43 ASOT ***** válasza:

abból h a tenyeréből ettél...és mivel el voltál vakulva vele kapcsolatban mert szeretted őt szinte mindennél jobban, ezért észre sem vetted a változást, márpedig változás az elkezdődött sokkal előbb...de te vagy nem akartad észrevenni, vagy tényleg ennyire szeretted, vagy észrevetted, de annyira szeretted h inkább azt mondtad ez nem igaz ugysem,


mert akárhogy is van, hidd el nekem szívem, hogy ezeknek a dolgoknak van előmenete, ugymond előjátéka, amit észre lehet venni, de te túl hiszékeny voltál és vakon megbíztál benne...

2012. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Milyen változást? Azt tudtam, hogy nem akar semmit, de mégis reménykedtem, túlbecsültem magam.
2012. máj. 24. 20:45
 24/43 ASOT ***** válasza:

szt s változást h ő már rég nem érez úgy irántad..és ez az érzés lassan teljesen elmúlt belőle szépen lassan...


Csak azt ígérd meg , és nem is nekem hanem inkább magadnak, hogy ezután nem adod fel, hanem továbbra is ismerkedsz, csak mostantól alaposabb és körültekintöbb leszel...

2012. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Sosem volt szerelmes belém, nem voltunk együtt, csak barátok voltunk. Adok majd esélyt azoknak akiket egy kicsit is el tudnék képzelni.
2012. máj. 24. 20:57
 26/43 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogyan ne haragudjak rá amiért "magamra hagyott", mert kimerült ez a dolog és, hogy "elfelejtsem".
2012. máj. 24. 21:03
 27/43 ASOT ***** válasza:

na! ez a hozzáállás már jobban tetszik :)


igazából kb. hasonlóan kellene elbeszélgetned valakivel, ahogy itt most egy ideje velem teszed ezt! elmondani, visszakérdezni, és az sem árt ha válaszolnak is rá..ugye? :)


hogy egy kicsit megpróbálj úgy ráközelíteni a dolgokra, ahogy azt akkor tennéd ha tiszta aggyal gondolkodnál, megsebzett szív nélkül! igaz?

2012. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy így kéne. Már csak a haragot kéne elengedni valahogy, vagy megérteni...
2012. máj. 24. 21:11
 29/43 ASOT ***** válasza:

haragot?


talán jobb ha ilyenkor haragszol mint búslakodsz

2012. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 ASOT ***** válasza:
szóval haragos is vagy és szomorú is egyben?
2012. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!