Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, ha a barátom megrekedt egy 12 éves szintjén?

Figyelt kérdés

25 éves, de csak papírforma szerint. Állandóan hülyéskedik, piszkál, szivat és ezen röhögcsél, ha komolyan próbálok venni valamit, addig gúnyolódik rajta, meg parodizál, amíg már én magam is elröhögöm magam, ha van valami baja (beteg, fáj valamije) babusgatni kell, és nyivákol, hogy oldjam meg a problémát, tőlem kérdezi hol vannak a cuccai, mert ő nem tudja megjegyezni, dolgozik de a fizetését seperc alatt eltapsolja, hülyeségeket nem vesz, de spórolni sem nagyon tud, imád számítógépezni, és ha leszidom valamiért, akkor olyan, mintha a saját gyerekemet büntetném, úgy néz rám... Még szex közben is képes poénkodni. :D

Én szeretem, mert összességében elég vidám dolog vele lenni, de meg fog valaha azért komolyodni? Szóval oké, még fiatalok vagyunk, de azért a jövőre is kéne gondolni, nem? Mennyire normális ez a pasiknál, hogy elég éretlenek?


2012. máj. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Leírtál egy tök átlagos mai fiatal pasit! :)

A kérdés az, hogy arra vársz-e hogy mikor fog megváltozni. Mert nem fog. CSak finomul talán a szerepekhez (férj, apa), de ő ilyen, és ilyen is marad. Szeresd így! :)

2012. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog megkomolyodni. Úgy szülj gyereket, hogy kettő kell nevelned... ami egy idő után fárasztó lesz és belerokkansz.
2012. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem gáz én is ilyen vok xD csak öt evvel fiatalabb :D
2012. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondnak érzed akkor fel se tedd ezt a kérdést... Ha meg nem érzed annak akkor meg azért ne tedd fel xD
2012. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el és akkor lefagy az örökös vigyor az arcáról,a nagy pofonok majd komolyabbá teszik. :D
2012. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de ilyen vagyok.:DD Ha beteg vagyok jézusom mit művelek, saját magamon kitudok akadni, és mindent poénra veszek, akármi is az. Nem érzem azt, hogy komolynak kéne lennem, főleg ebben az országban!

Nem érdemes komolyan viselkedni, mert akkor egyből a gondok jönnek stb. Szerintem belül mindenki egy gyerek, csak kinek, hogy jön elő.:)

Catherine Barry : Jack háza.. ez a könyv is nagyjából erről szól:)

2012. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ilyen vagyok 45 évesen,nem gáz...:-)) 45/F
2012. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!