Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a srác 20 éves. A buszon szoktunk találkozni, mert egy városba járunk suliba. Többször is ültem mellette, először csak azért, mert ott volt hely. Máskor már azért, mert tetszett nekem (külsőleg). Aztán egyszer elkezdtem vele beszélgetni, haverok lettünk. Mindig foglal nekem helyet meg mindig jót dumálunk. (Facebookon is szoktunk, ha nem találkozunk.) Idő közben szerelmes lettem bele, csak hát ott van az 4 év korkülönbség, meg hogy mi jönne be neki rajtam. Kb. úgy nézek ki, mint egy 13 éves, viszonylag vékony vagyok, alig van mellem, az arcom sem túl szép. Én elfogadtam magam így, úgyhogy a kisugárzásom, jó, ami állítólag fontos a pasiknak. De mégis mi kellene rajtam egy 20 éves pasinak? Ezenkívül jövőre már nem egy városba fogunk suliba járni, mert elmegy egyetemre (most OKJ-s képzésre jár) meg 60 kilóméterre lakunk egymástól.

Viszont egyre inkább azt érzem, hogy mi van, ha mégis bejövök neki. (Mindketten egy kicsit furák vagyunk. Olyan témákról tudunk jót beszélgetni, amin más emberek halálra unnák magukat és mások szerint ő nem is helyes, de nekem mégis bejön. Amikor a barátnőimtől őszinte kritikát kértem, azt mondták, hogy nyomi.) Ezért hát arra gondoltam, hogy megmondom neki, hogy nagyon tetszik nekem. Úgy érzem, ha ezt nem tenném, azt még sokáig bánnám. De ha elutasít, utána haverként sem tudnánk beszélni facen. Meg olyan rossz lesz, ha elutasít.

Szerintetek mit tegyek?

Előre is köszi a válaszokat.


2012. máj. 26. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz
2012. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, de légyszíves írjál 1-2 érvet!
2012. máj. 26. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, mert ha elszalasztod a lehetőséget, akkor tuti meg fogod bánni egy életre! Hidd el nekem én tudom!


Ne érdekeljen más véleménye meg! A korkülönbség se zavarjon! A szerelemben sem a kor sem mások véleménye nem állhat két ember közé, ezt jegyezd meg!


Sok sikert!

2012. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
érvként írom akkor ugyanazokat, mint a harmadik válaszoló:D
2012. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek
2012. máj. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!