Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam az illetőnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam az illetőnek, hogy nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Kicsit bátortalan vagyok ilyen témában, illetve azt szeretem, ha a férfi kezdeményez. Holnap találkozom vele, holnapután pedig elutazik egy hónapra. Már 3 hónapja kerülgetjük egymást, de egyikőnk sem meri megtenni az első lépést.
2009. aug. 5. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor teremts alkalmat, tudod sok igazi kapcsolat amiatt nem jön létre mert a másikra várunk. :)
2009. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ennyi idő alatt már megkellett volna lépned az első lépést még akkor is ha csaj vagy. Manapság már nem szényen ha a csaj lép eslőre. A pasika kicsit gyámoltalan. Viszont ha azt akarod, hogy ő tegye meg az első lépést akkor neked kell bároítanod.
2009. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nála félénkebb férfi nincs is a világon, szerintem. Amugy én 25, ő 34 éves.
2009. aug. 5. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
örülj hogy ilyen, legalább nem fog csajozni úton útfélen! :)
2009. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És ad jeleket hogy tetszel neki? Én is így vagyok ezzel, szintén csaj vagyok... te hogyan lépnél? Mit mondanál neki? Örülnék, ha leírnád!

Állítólag minden szőke és kék szemű pasi félénk :-))))

2009. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Persze, hogy ad jeleket, sokat mosolygunk egymásra, érdeklődik felőlem, minden dolog érdekli, ami velem kapcsolatos,cappuccinot csinál,rengeteget beszélgetünk (már amikor tudunk és a munka engedi) és látom, hogy nem ugy viselkedik velem, mint a többi nő kollégájával. Viszont nem szőke, nem kék szemű, és még csak nem is tud magyarul, mert külföldi, de ez nem akadály, mert én beszélek az ő nyelvén.

Legszívesebben egyenesen megkérdezném, hogy tetszem neki vagy nem? De ha visszautasít, hogy nézzek a szemébe? Ugyanis a munka miatt elkerülhetetlen, hogy ne beszéljünk. És csak emiatt nem merek én kezdeményezni.

Én pedig már annyiszor utaltam rá, hogy legyen kicsit bátrabb, de mégsem tesz semmit. Pedig szeret irányítani, mert vezető beosztásban dolgozik, tehát a munkában nagyon határozott, de mint civil.... a legbátortalanabb ember, ha nőről van szó.

Te mit fogsz tenni, kedves utolsó?

2009. aug. 5. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg valami barátját, hogy bejössz-e neki. Így biztosra mehetsz :)
2009. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!